Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unband A2A


MarkasLTP

Hráč

12
25.11.2023 08:42

Dobrý den, zdravím všechny z AT a pana Rataje.

Velmi mic bych se vám chtěl omluvit za porušení pravidla nebudu tu nějak lhát a řeknu to upřímně prostě jsem chtěl zkusit jestli to funguje neměl jsem v plánu to opakovat víckrát pouze jsem se chtěl jen ujistit ale teď vím že to byla velká chyba měl jsem se zeptat aspoň helperů a nebo lépe si zopakovat pravidla z mého trestu jsem se ponaučil a určitě už to dělat nebudu a ještě jednou se vám všem omlouvám že vám zas jen přidělávám práci.

Mějte se hesky a přeji krásný víkend.

25.11.2023 14:37

Ahoj, bohužel jsi opět potvrdil dojem, že pokud uvidíme někoho s příjmením "Cada", můžeme čekat porušování pravidel. A2A je jedním z nejzávažnějších porušení, a to i ve stádiu pokusu. Nevím, jak tě může vůbec napadnout to zkoušet, když jsi pravidly seznámen již od začátku hraní. Svých šancí ke zkrácení banů jsi měl až až, nepoučil ses, ke zrušení trestu nevidím důvod.


Powered by LeoSight IFS
LT~27

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024

sKuffey

Registrován 4.5.2024