Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o Unban/Skrácení Trestu


Stickman09

Hráč

7
27.11.2023 15:23, naposledy upraveno 27.11.2023 20:21 uživatelem Stickman09

Ahoj přišel jsem si dát žádost o Unban/Zkrácení Trestu cca po 2-3 měsících ban mi byl udělen
prvně za nějaké blbosti už si přesně nepamatuju za co to přesněji bylo ale byl to ban na 14 dní 
jelikož jsem byl na skimo závislý a 14 dní pro mě bylo extrém tak jsem se rozhodl využít mého druhého počítače 
a udělat si novej Učet nevěděl jsem že to bude mít nějaké následky a po pár dnech se na to přišlo a dostal jsem první permanentní ban i na druhý učet Domcus

Můj pohled na věc: nebudu si na nic hrát na ban myslím každý týden došlo mi že to to jsem udělal byla velká blbost a už nikdy bych tuhle chybu neudělal. Chtěl bych se zase dostat na Skimo a podívat se co je nového díky banu jsem zjistil že jsem si hraní na skimu hrozně moc užíval a vím že věci co jsem udělal byly extrémně velké chyby 

Kdy byla perma udělena: cca 2-3 měsíce dozadu

proč žádám aspoň o Zkrácení trestu:

Ve zkratce už nemám co hrát a skimo jsem hrál 24/7 každý den a vím že skimo je prostě nejnormálnější server
taky bych si chtěl ZaRPit s lidma s kterýma jsem RPil 

Přeji všem hezký zbytek dne a předem děkuji za kladné vyřízení.




27.11.2023 23:18

Chvíli mi trvalo než jsem si všechno spojil ale už jsem v obraze. Ban jsi skutečně dostal za tu nejvíce absurdní věc, ke které se zabanovaný hráč může uchýlit. Udělat si druhý učet a hrát na něm a to do doby než mu skončí ban na tom hlavním učtu. Je to absurdní věc z pozice hráče ale velmi závažná věc v očích pravidel. Nehodlám tyto věci tolerovat. Nevidím dokonce ani jeden relativní důvod k tomu abych zapřemýšlel ať už unbanu či nějakém zkrácení. To že se ti chce hrát u nás na serveru je ovšem pěkné ale do žádosti tohle nepatří. To že jsi nyní v této situaci je pouze tvá chyba. Kdyby jsi byl trpělivý a přečkal dobu jenž jsi dostal, tak by vše bylo nyní jinak. Nemám ti k tomu co více říct. Žádost zamítám, není tu jediný relativní důvod k tomu abych nad něčím uvažoval. 


Powered by LeoSight IFS
LT~19