Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban


vaneska

Hráč

2
28.11.2023 11:02

Takže milý pán ,,sovietdog,, vážne nechápem prečo dávaš ban za neoverené info ktorý si dal včera frajerovi a mne za ,,opakované alt to alt,, -ktoré sa nestalo a dávame si na to veľký pozor.

Bola by som rada ak by si si pozrel logy keď už na tých banoch trváš a vymazal tie bany, ktoré si nám dal neprávom.

Nie sme debili aby sme opakovali tie isté chyby. Kľúče od domu (ktorý stále patrí postave Mike Duck) som mala už dávno keď ešte frajerova druhá postava (Ellie Clark) neexistovala. Len som mu dala kľúče aby si tam mohol tiež odkladať veci, ale neprepísala som naňho dom (lebo ani namňa nie je prepísaný - to tiež nie je alt to alt kedže sme irl iná osoba tak snad by ti ten prepis z Mike Ducka na Zoe Grey do budúcna nevadil). Nič teda zo svojej starej postavy nepreniesol na seba a ja som mu takisto v ničom nepomáhala.

Dúfam, že budeš dávať do budúcna vačší pozor na to, za čo dávaš ban. Týmto spôsobom iba kazíš celé RP. Nič proti tebe nemám ale dosť ma mrzí, že to takto flákaš a musia vznikať takéto nedorozumenia. Za skorú odpoveď a vyriešenie problému vopred ďakujem. (Zoe Grey)

Develon

Hráč

40
28.11.2023 12:26

Je to žádost nebo obviňování:)? Žádost by měla vyžadovat trošku pokory , a pokud jseš si jistá že jsi nic neprovedla , i tak je třeba lepší chování.

 

 

vaneska

Hráč

2
28.11.2023 12:44

žiadosť, pokory mám dosť a to čo som napísala je len môj názor a reakcia na ban, ktorý mne a frajerovi len tak prišiel pre nič za nič. Ako som vyššie uviedla nemám proti nemu nič ale toto je trochu moc dať permu za niečo čo nie je pravda. Nech sa skúsi tiež trochu vcítiť do mojej kože nie len ja do jeho.

Jackal

VIP

46
28.11.2023 12:49

A2A opravdu nespadá jen pod přepsání majetku. Používání majetku postavy A na postavě B je brán jako Alt2Alt a je banován, nezáleží na tom, jestli je nemovitost přepsána, jestli z ní postava B něco brala, ani na žádných dalších faktorech, je to a2a tak či tak.

vaneska

Hráč

2
28.11.2023 13:01

a keby to prepise na mna, da si CK na postave A a cez postavu B by mal kluce od domu? to uz nie je alt to alt nie? lebo to uz ako keby nie je majetok inej jeho postavy.

jan38

Hráč

41
28.11.2023 13:59

Přikládám screen podobnou vec jsem řešil. Moje postava danou nemovitost vlastnila. Jacob Crawn si danou nemovitost pronajal. Následně dal klíče mé druh postavě. Dle helpera je to v pořádku. Jelikož nedošlo k přechodu majetku. Na screenu je videt že to A2A není dle helpera. kde jsem se na to ptal v ticketech.

2. upozornuji že A2A by byl pokud by kyush (Postava co vlastni nemovitost) jsi tam odloží veci a Jessica by jsi je převzala (muj druhý char).

To už je alt to alt.

Takže Jackal pokud to tak je jak píšeš že postava B nemuže využivat nemovistost, vlastněnou postavou A. tak tu je chyba že samotný helpeři o tom neví.

28.11.2023 14:58, naposledy upraveno 28.11.2023 14:58 uživatelem SovietDog

Ukončím vám zde tento debatní kroužek. Je to tak jak zde hovoří Jackal, ať už jde cokoliv z učtu na jakoukoliv další postavu, tak je to alt to alt a to je závažné porušení pravidel. Je zde více než jasné že tohle bylo předem domluveno. Jelikož ty nemáš ban, tak tuhle žádost mohu klidně zavřít. Což také udělám.


Powered by LeoSight IFS
LT~59