Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

unban pro dzardyse


FrankPeetres

Hráč

3
28.11.2023 17:42, naposledy upraveno 28.11.2023 17:44 uživatelem FrankPeetres

zdravim,chtel bych se omluvit dzardysovi za ty uražky co jsem psal prehnal jsem to mel jsem nervy nemohl bych dostat unban? prosim uz se to nebude opakovat @Dzardys

 

28.11.2023 18:11, odstraněno 28.11.2023 18:11 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
28.11.2023 18:17

V žádosti o unban děláš frajera urážíš dzardyse, ale když zjistíš že máš ban na 150 dní tak jsme najednou že;

Já se moc omlouvám chci si zahrát, to co jsem říkal jsem nemyslel vážně :(

FrankPeetres

Hráč

3
28.11.2023 18:21

kdyz jsem dostal ban za to ze jsem zarpil ze jsem se bouchl hlavou o volant pritom jsem naboural jenom lampu tak co se asi stane kdyz nabouras do lampy?

28.11.2023 18:23

Že by se ti poškodilo vozidlo a rpil dostatečné inuries na místě?

 

To není tak že nabouráš do lampy ona spadne a ty řekneš hah, je to jen lampa spadne a jedu dál.

Narážím na to že v předešlé žádosti si začal urážet Dzardyse, a v druhém příspěvku se najednou hrozně omlouváš a chceš si zahrát.

 

Příště si rozmysli co do žádosti o unban napíšeš. Přeji ti prožití pěkných 150 dní bez skima.

Zavařil jsi si to sám, můžeš být na sebe pyšný.

 

Ferry out.

FrankPeetres

Hráč

3
28.11.2023 19:12

@Dzardys mohl by jsi odpovedet prosim?

28.11.2023 19:22

Pozdě bycha honit. Ani já a ani kterýkoli jiný člen AT zde nejsme pro urážky, pakliže je z naší strany očekávána profesionalita vůči hráčům a přešlapy jsou pak interně trestány, je naprosto fér očekávat alespoň slušné jednání ze strany vaší. Pokud se nám chce někdo z hráčů odvděčit pouhopouhými urážkami v reakci na oprávněný trest, obávám se, že od něj nadále nemůžeme očekávat dobré věci. Totéž si myslím i v tvém případě, kdy jsi jen za rok 2023 obdržel devatenáct záznamů do historie trestů. Trest si odpykáš celý a já ti doporučím začít přemýšlet nad tím, jak a s kým komunikuješ.


Powered by LeoSight IFS
LT~63