Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

zkracení banu


Tulen4762

Hráč

10
29.11.2023 17:17, naposledy upraveno 29.11.2023 17:19 uživatelem Tulen4762

ahojte dnes v 6:00 jsem dostal permu.

od: @SovietDog

duvod:Meta+historie

(teď už si píšu unban či zkracení s dukazama)

vyjadření: dostal jsem permu za udajnou metu a to že volam s kamošema na disc a u toho erpíme, meli jsme  potičku s jednou skupinkou, a to se trošku zvrtlo vic než by se melo, a přislo k přestřelce.

 

logy: https://leosight.cz/logs/TFHaPeND19/2b05d5f2f9ae

tady jsou logy že nic nebylo metovano.

prosím sovietdoga aby se vyjadřil.

vím že mam historiii že: 47trestu a od sve poslední permy jsem nasbíral 6banu kvuli ilegalu, ale s ilagalem jsem skončil a začal jsem žit normalní IC život.

 

 

 

29.11.2023 17:19

Ahoj tady člověk kterého zná málo kdo jsem tu nováček ale vyjadřím se i když to je absolutně zbytečný 

dej té žádosti čas ban jsi dostal dá se říct před chvílí a buď si jist že ti v nejbližším týdnu nic zkráceno nejspíš nebude doporučuju jít třeba ven a tak, swag rada měj se

30.11.2023 02:43


Těmto slovům nevěříš ani ty sám, tak nevím proč nám tu mažeš med kolem huby. Video jenž jsem bohužel musel vidět se odehrávalo ke dni 25.11.2023 a to by mě tedy zajímalo kdy jsi ty prosím tě řekl že s tím končíš a začínáš "žít normální IC život".. 

Svoje stanoviště jsem ti jíž snad vysvětlil ve tvém předešlém topicu, kdy jsi chtěl vysvětlit důvod permy. Napsal jsem ti tam že ti šanci nedám a že už jí nedostaneš. Měl jsi tolik šanci a i tak jsi dostával stále ban za banem. Takže ti říkám na přímo že tady jsi skončil. Na server se nedostane, ne pře ze mě. 


Powered by LeoSight IFS
LT~36