Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o UNBAN - Machucko, David Broski


Machucko

Hráč

2
29.11.2023 23:42

Zdravím. Dostal jsem ban za jízdu s naloženým kamionem na kolejích. Bohužel jsem narazil na týpka, který jen tak běžel přes koleje a bylo to hodně úsměvné. Nechal jsem se unést a jel za ním s tím, že jestli nechce svézt. V ten moment jsem dostal ban a bylo mi jasné, že to není asi jen tak nějaký týpek.

Uvědomují si, že jezdit na kolejích je blbost. Jsem nováček v RP a dost mě to chytlo. Je mi líto toho banu, ponaučil jsem se a když nemůžu hrát, celkem mě to mrzí.

Žádám o unban, jestli je to možné. Beru na vědomí svou chybu a příště se už budu určitě držet pravidel.

29.11.2023 23:50

Zdraví tě týpek, co běžel přes koleje, aby ho náhodou neokradli mafiáni.

Nebudeme si nic nalhávat, k porušení pravidla došlo a sám sis to uvědomil, což je pro mě aktuálně daleko podstatnější, než tě držet mimo hru. Na koleje patří vlaky, ne tahače, tak na to pamatuj. Trest ti zruším, v historii ti zůstane jako připomínka. Děkuji ti za slušně podanou žádost, já ti tedy vyhovím.


Powered by LeoSight IFS
LT~40

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024

sKuffey

Registrován 4.5.2024