Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban/zkrácení [FerryCZ]


30.11.2023 17:19, naposledy upraveno 30.11.2023 17:23 uživatelem FerryCZ

Čauky @Keksik všiml jsem si že jsi mi dal ban, zrovna při RP akci..

 

Ban mám předpokládám kvůli pravidlu 1. kdy musím být vždy v IC.

S psaním do ooc jsem přestal a  nepsal jsem tam asi 20 minut po tom co jsem se mírně vyhrotil, ale místo toho abych v klidu hrál dál a čekal na vyřešení situace tak mi padne hned ban.

 

Proto žádám o unban nebo aspon o zkrácení na  3hodiny. Nepříjde mi to jako extra duplicitní pravidlo na 6 hodin. Na mě je to nějak moc a chtěl jsem si dnes ještě zarpit. Kdyby jsi přimhouřil  oko a dal mi aspon zkrácení či unban budu velmi rád.

 

A taky je to porušení pravidla po velmi dlouhé době co jsem na skimu byl, což je taky důvod aspon na zkrácení, tak budu rád za vysvětlení a ták.

Ferry Out. 

jan38

Hráč

41
30.11.2023 17:45

Já jsem ten co sjem nahlásil tebe.

https://imgur.com/a/iVhjH7Z

Zde máš dukaz svého porušení.

Prosím když už pro příště řes ic věc ic a nemusíš me ani ooc uražet. protože má postava je taková a maková.

30.11.2023 17:49

Mimochodem, neurážel jsem tě ooc pouze jsem napsal co možná děláš IC, nevím kde jsem ti napsal něco co by tě urazilo ale pokud tě to donutilo dát report, tak je to tedy dobře ;)

30.11.2023 20:01

Ahoj, ačkoliv mi přijde úplně absurdní banovat tady tohle, tak jsem musel. Neustále jste se tam dohadovali, ostatním hráčům jste zdržovali RP vašima hádkama. I po upozornění od hráče jste nadále pokračovali v psaní do OOC chatu a proto ti  bohužel unban nedám, doufám že si to uvědomíš že takové věci se nedělají a příště to řeš třeba reportem na toho dotyčného hráče.


Powered by LeoSight IFS
LT~33

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
Samuelko123

Registrován 5.5.2024

DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024