Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban


cloudy

Hráč

14
30.11.2023 19:38

Zdravím, po docela dost dlouhé době jsem dostal chuť si zahrát skimo, zapl jsem MTA, rozklikl skimo, ale z neuvedeného důvodu mám na tomto serveru ban. Posledně co jsem tam kdysi byl bylo všechno v pořádku a nic jsem snad neporušil. Prosím o unban nebo případne vysvětlení. Děkuji.

cloudy

Jablkoo

Hráč

48
30.11.2023 20:24, naposledy upraveno 30.11.2023 20:43 uživatelem Jablkoo

Ahoj,

Moc se nevyjadřuji pod žádosti o unban ale je možné, že jsi byl zabanován díky stejné IP adrese s jiným hráčem který dostal ban či díky updatu o možnosti obcházení banů atp. Pokud jsi nebyl potrestán za porušení pravidel podej si ticket a do ticketu uveď tvůj serial. Ten získáš pomocí zapnutí MTA poté dej F8 a napiš ,, serial " to si zkopíruj a to vlož do ticketu, poté jdi na příkladně moje ip (( klik )) a to zkopíruj a vlož do ticket a vyčkej na vyřešení.

Do ticketu uveď okrajově důvod který jsi uvedl i zde do žádosti o UB.

 

S přáním pěkného zbytku dne,

Helper Jablkoo.

 

  (( @cloudy ))


Powered by LeoSight IFS
LT~24

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

ČERVENEC 2025
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: lukas68 (1500Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Caro

115Kč dnes v 00:28

Filipkko

20Kč včera v 22:49

Dragon673

170Kč včera v 18:57

Nejnovější uživatelé
dawve

Registrován 27.7.2025

N3oX

Registrován 26.7.2025

HeklaMiLednici

Registrován 25.7.2025