Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban @SovietDog


2.12.2023 14:56

Zdravíčko, Zdravím celú komunitu všetkých čo túto žiadosť čítajú a hlavne administrátora @SovietDog.

 

Už ubehli 3 mesiace od mojej prvej permy, touto žiadosťou by som bol veľmi rád ak mi bol ban zrušený, poprípade skrátený.

 

Permanentný ban mi bol udelený v skratke za to, že jedného večera sme sa s Alexom bavili o tom, že by som chcel začať rpit motorkára na jednej postave (Gustavo Lofer), avšak som nemal žiadny motocykel. A tak ma nenapadlo nič lepšie ako si ju altnúť. Potom som poprosil alexa, či by mi nepomohl s prepisom motorky... Povedal že Áno a tak sme sa to rozhodli spraviť.

V tej chvíli sme boli obaja veľmi naivní a hlúpi, mysleli sme si že nato nikto nepríde a kontrolovať to nebude, takže nebude žiadny problém.

 

Týmto sa Sovietovi ospravedlňujem za to, že musel zbytočne môj a alexov problém riešiť a strácať naším problémom jeho čas, chcel by som sa ospravedlniť aj ostatným, ktorí by si na takú vec chceli určite poctivo zarobiť a ja sa chcel zbytočne a naivne zvýhodniť, na takú blbosť som doplatil permabanom, chcel by som aspoň ešte raz ukázať že tu ide hrať bez banov a bez porušovania pravidiel.

 

Síce to hovorí každý, ale mrzí ma to a môžem sľúbiť že by sa toto a ani nič iné už v budúcnosti neopakovalo. Viem že tu som celkom krátko a za ten krátky čas sa mi podarilo nazbierať cez 24 banov čo je veľa, RPčku som veľmi nerozumel a bol som v tom v celku nový. Bral som to strašne na ľahkú váhu a spätne ma to dosť mrzí, pretože som si zbytočne obohatil históriu a muselo to skončiť práve tak, že som dostal permanentný ban, za tie 3 mesiace od udelenia pernametného banu som si ale fakt uvedomil, že nemá cenu sa nejako zvýhodňovať alebo robiť blbosti, na všetky veci sa v správnom čase príde. Nestojím o to aby som dostal zase ban a bol sklamaný sám zo seba, že som to zase pokazil a že som si to pokazil aj u adminov, je tu fakt skvelá komunita ku ktorej by som sa rád vrátil, našiel som si tu veľa priateľov a vyhovuje mi toto prostredie.

 

Toto bude asi všetko, neviem čo by som k tomuto mohol ešte dodať. Budem rád za akékoľvek reakcie a feedback k mojej žiadosti. Ešte raz sa všetkým ospravedlňujem.

 

Prajem všetkým pekný deň.

S pozdravom Raketa0405🫡

2.12.2023 16:07

Dostaneš zkrácení a na server se budeš moct připojit za 14 dní s tím že budeš pod dohledem. Z opakuješ něco podobného či horší a vyznám permanentní nabije svůj vyznám. 


Powered by LeoSight IFS
LT~31

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo