Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadost o unban


JackReacher

Hráč

7
2.12.2023 15:30, naposledy upraveno 2.12.2023 19:14 uživatelem JackReacher

Zdravím, žiadam o unban,dnes v case 15:24 som dostal ban za DM, pri odtahe ked som behal odtahovkarovi povedat ake auto potrebujem odtiahnut do servisu tak som omylom klikol na myske co urobilo uder, v pizza aute v ktorom sedel najskor admin tak si mohol mysliet ze to bolo DM ako som ban dostal ale bol to mc (missclick) kedze som auto nerozbil tak mi prislo zbytocne pisat do ooc chatu mc. Netuším o akého admina sa jedna. Ďakujem vopred za odpoveď. edit:Ban bol udeleny @Keksik

2.12.2023 22:12

Čau ahoj, ano dostal jsi ban přesně za to co popisuješ. Ban jsem ti udělil jelikož jsem na tebe zatroubil a ty jsi v dobu běžel ke mně a hitnul jsi pizza auto ve kterém jsem seděl, nijak si se neobtěžoval napsat nic ani to "mc" do ooc chatu. Unban ti udělím, příště napiš alespoň to "mc" do toho chatu, díky.


Powered by LeoSight IFS
LT~19

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024

sKuffey

Registrován 4.5.2024