Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o Unban - Kokolino


4.12.2023 10:32, naposledy upraveno 4.12.2023 10:32 uživatelem Kokolino

Zdravím všechny, ano nedalo mi to a chci to zkusit.


Za co jsem dostal ban?


Popis dané situace:

Jednoho dne jsem s @craftingclone volal na discordu, který mi nabízel raptora. Chtěl za to IC peníze,
nicméně v té době jsem na to neměl, tak jsme se domluvili na protiúčtu skrze mojí druhou postavu.
(Přepis vozidla z postavy A na Craftingovo postavu + doplatek v IC měně na jeho druhou postavu,
posléze Crafting přepsal zmíněný raptor na mojí postavu B.) Vše bylo zaRPené, nicméně nepopírám že
jsme neporušili daná pravidla. Poté jsme dál RPili jakoby nic.


Jak se na celou situaci přišlo?
No, jelikož pak Crafting začal aktivně hrát na jeho nové postavě, kde neměl ani 10h a měl tam celkem
slušný obnos peněz a majetku, tak mohlo být více než jasné že se to dříve nebo později bude řešit.
A taky že ano.


Rád bych se tímto omluvil za chybu, kterou jsem učinil. Beru to jako ponaučení pro příště.
Zároveň se omlouvám a děkuju @Dzardys -ovi za to, že situaci řešil.
V té chvíli jsem si neuvědomoval že porušuji pravidla a hloupě doufal že se na to nepříjde.
Je to něco přes měsíc co můj ban běží, a proto bych tímto topicem rád požádal o nějakou možnost
jeho zkrácení. Už mi to začalo vcelku chybět. (Hlavně IZS RP apod.)


To bude z mé strany všechno, nevím co bych k tom umohl ještě dodat.
Nicméně budu rád za jakékoliv reakce, ohlasy či jakékoliv dotazy. Rád na ně samozřejmě odpovím.
Ještě jednou se omlouvám a přeji všem hezký zbytek dne.

Kokolino🐻

4.12.2023 11:43

Ahoj, ačkoli jsem rád, že sis s žádostí dal práci, veškeré vaše tresty kolem této situace zůstávají neměnné a nevyhovím tak žádné z žádostí - na to jsme při řešení situace nechali spoustu času, který jsme mohli věnovat hráčům, kteří měli prioritnější problémy, přesto naše pozornost byla z větší části zastíněna celou vaší skupinou. Měl bys mít na paměti, že porušovat pravidla se nevyplácí a že jsi zodpovědný za své konání, přijmi tedy zodpovědnost v plné výši.


Powered by LeoSight IFS
LT~29