Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban. ( SovietDog )


dima12

Hráč

3
6.12.2023 19:20

Důvod Banu

Ban mi byl udělen Administrátorem @SovietDog z důvodu: Metagaming (14 dní)

Jak se to stalo.

Jednoho krásného dne, jsem se rozhodl jít na Skimo. Což jsem šel s mým kamarádem Tuleněm, mému kamarádovi Tuleňovi zavolala nějaká nelegální organizovaná skupina. Chtěli se sejít na určitém místě, což jsem se dozvéděl že má nějaký sraz okamžitě jsem s mým Přítelém Jrikou vyrazili na místo určení. Tuleňe napadlo že se máme jít schovat na střechu ( IC řečeno ) počkali jsme cca 5minutek, na místo přijelo cca 6 aut. Povídali jsi s ňím, zamířili na Tuleňe tím pádem jsme začali střílet, všechny až do 1 raptora padly. a poté vznikla další přestřelka u SF závor, kde přiznávám že jsem zametil danou přestřelku a tím se všem strašně moc omlouvám a vím že už to nejde vrátit.

Moje omluva.

Tímto bych se chtěl veřejně omluvit všem jak administrátorům tak hráčům, který tutou kravinou stráceli čas.

Moje ponaučení.

Už nikdy nebudu při RP volat ani nějak metovat, a tímto chci přísahat že jsem plně ponaučenej o mých říchách. a můj unban záleží pouze na administrátorovi, nikoliv na mě a na mojí žádosti. 

Závěreční rozloučení.

takže toto je konec žádosti ten kdo to přečetl tak mu moc děkuji, a tímto se loučím.  

6.12.2023 20:19

S unbanem čí zkrácením vůbec nepočítej. To jenž jsi ty a tvůj kolega provedli, je neodpustitelné. Chcete-li porušovat pravidlo o Metagamingu, tak směle do toho ale čekejte s následky, které budou větší a větší. Porušovaní pravidel se prostě nevyplácí. Žádost zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~22

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024

sKuffey

Registrován 4.5.2024