Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Žádost o zapsání pozemku do katastru nemovitostí


PinkFloydCZ

Hráč

17
7.12.2023 15:48

Podatel: Josef Lidmila

Věc: Žádost o zápis pozemku do katastru

Odůvodnění: Vážený soude, rád bych tímto podnětem požádal o zapsání pozemku v Los Santos v Idlewoodu (viz příloha č. 1) s číslem popisným 80-4 do katastru nemovitostí dům, jehož jsem vlastníkem. 

Záměr: Zápis do katastru nemovitostí 


Přílohy: 

 
Fotografie domu


Fotografie celého pozemku z leteckého pohledu


Obvod pozemku jsem označil červeně.                                                   
                                                                                                                                   Děkuji předem, Josef Lidmila.

7.12.2023 18:25

Adresát: Josef Lidmila (( @PinkFloydCZ ))
Věc: Odpověď na podnět


Vážený pane Lidmila,

Váš podnět jsme zpracovali a přesouváme jej do třídění. O dalších postupech budete brzy informován. Žádáme Vás nyní o trpělivost a případnou součinnost. Děkujeme za pochopení.


Mgr. Elizabeth Hawkins,
kancelář předsedy vrchního soudu San Andreas.

14.12.2023 21:02, naposledy upraveno 14.12.2023 21:03 uživatelem Kolpanek

Adresát: Josef Lidmila (( @PinkFloydCZ ))
Věc: Odpověď na podnět


Vážený pane Lidmila,

Váš podnět jsme úspěšně vyřešili. Pozemek byl provázán s nemovitostí č.p 23 a dále Vám byl pozemek uznán do vlastnictví, taktéž byl zaveden do katastru nemovitostí. Váš pozemek v katastru nemovitostí naleznete pod označením 406. Výměra pozemku byla vyměřena na 494 m² (0,0 ha).


Mgr. Elizabeth Hawkins,
kancelář předsedy vrchního soudu San Andreas.


Powered by LeoSight IFS
LT~30

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo