Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Zkrácený banu


kura

Hráč

4
9.12.2023 00:47, naposledy upraveno 9.12.2023 00:52 uživatelem kura

Ban som dostal dneska o tej 15-16 hodíne samozrejme od pán @SovietDog ale pome si to vysvetliť všetky tie klipy (dam sem len ti kde som vystupoval). Takže začalo to takto chceli sme ísť vykrast banku což išli sme checknut trezor a hopa vykradnuty tak sme išli do pryc ale čo sa nestalo pandle nas len tak zastavili privolaly posili a vtejto situací maly sme dlhé automatiky nevzdáme sa a moji chlapci ich vyrkopilit

(Nekropol som riadil som!!!)

Clip číslo 2 taktiež to samé stále som riadil 

A vtedy už nebolo na výber

 

Presunieme sa na Clip predposledný kde som vykropil pána tulena začneme malý sme menšiu válku s pánom viktorom tak bol u bazaru že fahsneme ho samozrejme začal mlet nejaké prkotiny že gn alebo gz že nejaká green zona a samozrejme fear neerpili rozutekal sa tak som vošiel vykropil odišiel

+Dodám celá RP akcia sa skipla

Posledná clip(fotka) som ja kde riešime ooc situaci (nič vážne) a to urobil som si fotku...

Samozrejme keď nebereme ten predposledný clip kde som vystrelil 15 nábojov tak som ani raz na tom videu nestrieľal budem brať že som nestrieľal lebo sa celá rp akcia skipla.

Môžte sa spokojné spýtať pána Radka (radekfil)

Možno sa pýtate prečo máš ban za DM keď si ani nestrieľal???? To nevedia aji srnky jelene ani nikdo.     Samozrejme tieto screany a clipy boli staré aj niekoľko týždňov a páči sa mi ako by to nikdo neriešil bez videa

+nechápem čo bol myslený ten trash RP

Nevadí keď som nejaké pravidlo porušíl tak sa veľmi ospravedlňujem bye bye 

9.12.2023 02:41


tohle jsem napsal tvému kolegovi a to stejné platí i u tebe. Pokud si za nějaký čas podáte žádost, která bude mít hlavu a patu, tak se o nějakém zkrácení budeme moct bavit.


Powered by LeoSight IFS
LT~19