Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Ukradení vozu bez schválení (5h) - @Puding


11.12.2023 16:17

Zdravím, dostal se ke mě screen mého offline banu, udajně za ukradení nějakého vozu bez schválení,
Jestli je to právem, nemám páru..
Nejsem si totiž nějak vědom že bych nějaký vozidlo řídil bez povolení jiné osoby.
Rád bych se teda seznámil s touto chybou, co a jak jsem konkretně udělal, díky.

Teness

11.12.2023 17:09

Přišel report ohledně zmizení žlutého raptoru. Když jsem se na něj portla, byl v garáži tvojí postavy ze starého účtu(což mi samo o sobě přišlo poměrně divný), a poslední záznam v logu auta bylo, že jsi do něj nasedl na řidiče a po x minutách zase vystoupil.
Takže..pokud si to pamatuješ, a stojíš si za tím že o nic takového nšelo, budu k tomu potřebovat log prosím.

11.12.2023 17:21

Naah, dovolim si pingnout takovyho cloveka, kterej tam ten raptor dostal @UrciteNeHudec
Jen jsem zkoušel jestli je open, ani jsem neveděl ani vlastně pořád nevím koho je, to že si tam u mě typek nechal raptor.. za to ban dostat nemůžu ne?
"do něj nasedl na řidiče a po x minutách zase vystoupil." toto mi trochu nesedí, páč jsme v tom raptoru neseděl nějak dlouho, navíc za tu postavu za kterou jsem tam byl ani nemám (ani jsem neměl) klíčky od tý garáže, takže jestli si myslíš že jsem ten raptor prostě ukradl (což bez reportu stejně nejde protože startování), a zavezl do garáže kde jsme pak nějak bez klíče zamknul tak opravdu ne :D
Možná jsem v něm seděl ale že bych ho ukradl to ne.

UrciteNeHudec

Hráč

20
11.12.2023 17:24

Ahoj, no vyjádřím se k tomu tedy.
raptor už v té garáži nějákou tu chvíli je a tennes v tom je jaksi úplně nevině, kamarád už dlouho nehrál a asi možná hrát ani nebude ale určitě to nebyla chyba tennesse.

11.12.2023 18:45

Dobrá, děkuji za objasnění. Ban ti odstraním.


Powered by LeoSight IFS
LT~41

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo