Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žádost o unban


Jareksebesta

Hráč

4
11.12.2023 20:00

Zdravím jelikož jsem dostal ban na 3dny od uživatele či adm. Holysek

k věci došlo k autonehodě na které jsme se bohužel podělili se spoluhráčem jméno ted nevím,dukazy taky nejsou dale pán Holysek přišel (ADM) a vyhodnotil situaci z mé strany jako za trash rp ,nikoliv druhou osobu učastníka nehody více méně neřešil vůbec,přitom se jednalo o velmi sílny náraz vuči druhé osoby ,podotýkam nehoda se stala na kopci cesty,pouze jsem erpil co bylo vhodné,nikoliv porušeni žádných pravidel.

11.12.2023 22:10

No, i když jsem to tam s tebou řešil asi 20 minut, tak ti to vysvětlím znovu. Ban si dostal za TrashRP a konkrétně za tvé /me, které vypadalo následovně - ★ Jarek Sebesta třiskl se hlavou o volant ,pas ho stahl zpět 

Máš přes 1000 hodin a stejně stále budeš používat takové /me? Ne, to opravdu nepřichází v úvahu a banuje se to. To si určitě dokázal zaznamenat. Píšeš tu, že jsem absolutně neřešil druhého účastníka vaší nehody. Nebyl jediný důvod k tomu, abych ho řešil. On do tebe naboural cca v 200 km/h, měl rozsáhlý status a ty pouze "boule na čele". Můžeš být rád, že tohle jsem u tebe tak neřešil, jelikož není podloženo důkazy, jak se daná nehoda stala. Proto si byl zabanován pouze za to tvoje /me. Žádost o unban či zkrácení ti zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~22

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024

sKuffey

Registrován 4.5.2024