Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

UNBAN


domicek14

Hráč

10
14.12.2023 13:22

Čau chtěl bych si zažádat o o unban kterej sem dostal kvůli bengorům, dali ho i kámošovi, proste jel sem na benzínku a videl sem policajty jak jeli po silnici, a já jel na benzínku a jeli jen tak bezdůvodně za mnou, celou cestu jeli zamnou a pak začali houkat a já se IC cestou zeptal, co sem provedl a tak, a pořád mi říkali abych vystoupil a tyhle věci, ani mi na tu otázku nedokázali odpovědet, myslim si že tohle u policajtů není normální že bezdůvodně se po vás rozjedou a začnou vás celou cestu pronásledovat. předem dík

Zeintar

Hráč

49
14.12.2023 14:31

Takhle to ale přeci vůbec nebylo, Dominiku. "Jen tak bezdůvodně" jsme za tebou jeli, protože jsi začal ujíždět, když jsme tě chtěli zastavit. Několikrát jsme ti přetočili auto, několikrát jsi se vyboural a jakmile jsi byl zaterasen ostatními policejními auty a chcípl ti motor, bez sekundy zaváhání jsi dal /exit a odpojil ses. 

Kdyby ses chtěl na sebe podívat, tak tady máš záznam: https://streamable.com/6t6q63

domicek14

Hráč

10
14.12.2023 16:47

to je sice hezký, ale když jste byli na té silnice viděli jste mě jak přijíždim tak jste hned jeli za mnou jak koniny

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nevhodná, urážlivá komunikace

domicek14

Hráč

10
14.12.2023 16:49

takhle hele nevim jestli se takhle policajti mají chovat, já jel uplne normálně, a když sem třeba někam odbočil tak vy hned za mnou. nechápu vás

 

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Double-post

domicek14

Hráč

10
14.12.2023 16:51

Jste těžký konino no. co už

nikdo není dokonalý+ jste ještě bez ( důvodně ) zastřelili kámoše když nic neprovedl, říkali jste mu at vystoupí, on vystoupil a říkali jste mu at si lehne na zem a on se vás zeptal jak, a zastřelili jste, mooc dobrý policajti no pomáhat a chranit prej. jste pěkný zmrdi.

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Double-post, nevhodná komunikace

Powered by LeoSight IFS
LT~70

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024

sKuffey

Registrován 4.5.2024