Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žiadost o unban


kura

Hráč

4
17.12.2023 20:35

dobry den žiadam o unban
čast 1 vysvetlenie: vysvetlenie clipov kde som bol a prečo som vnich bol :D
2 clip: samozrejme len som riadil nekropil a keby nespravime čo sme spravili tak by nas našli s automatikmy a boly by sme bez zbrani a v jailu lepšie vystreliť 17 krat než prist o zbrane zapis v rejstriku... sice sme mohli urobiť vačšie rp ale každy vieme že jak by to skončilo
clip 3: už nebolo na vyber bud by sme začli strielať alebo by prišlo viac psa a bola by po nas začata streľba a skončilo by to ako vždy...
7 clip: kde som bol ja ako ten pištolnik kde sme boly naša mafia a TULEN kde TULEN neerpil fear mieril som nanho samozrejme nič zaliezol do bazaru s autamy kde mi došli nervi a zastrelil som ho což by urobil skoro každy(CELA RP AKCIA SA SKIPLA!!!) sice soviet tejto našej vojne hovori bitva o kybliček na piškovišti a dokonca povedal že by sa aj po nejakom čase opakovala čož už s TULENOM určite nie!!! a neni moc nelegalok ktora ma viac ako 4 aktivnych ludi a nehraju sa na pištolnikov...
fotka 8: riešenie nejaku ooc situaciu kde som spravil ooc fotku poslal ju do kanalu screeny a moj AMIGO ju dal do videa...

o zbytok clipov som nebol neviem čo sa dialo takže ma stym nespojujte... DIK

uprimna omluva: je mi to všetko moc luto... a už vim že jackal a spol davaju X ale čo už čo sa stalo sa stalo to už nezmenim ale možem sa pokusiť zmeniť a zmeniť frakciu NIESME KROPIACA FRAKCIA!!! ale proste obcaš treba použiť tu zbran odvtedy som vystrelil len 15 krat aj to 8 krat do typka ktory robil bunny hopping skakal jumpoval nebal sa žiadny fear takže som už od vtedy skoro ani nevystrelil... docela sme znižili použivanie zbrany... a snažime sa urobiť rp leen občas dojdu nervi... a hlavne mi je luto amiga STEFAN SVAC ktory dostal ban na 30 dni a to skoro ani nestrielal a bol v tom neviny a dokažem uznať že niesom najlepši erpič ale každy si zasluži druhu šancu... a rad by som si zadriftoval s mojou A8 na snechu nechcem zrovna vtedy ked bude vianocná sezoná a nebudem si ju moct ani užiť :(
samozrejme od illegalu nachvilku a možno sa pokusil aj to nejake leggal rp urobiť.

@SovietDog

20.12.2023 21:53

To že jsou za chvíli Vánoce, neznamená že si budeš myslet že ti ten unban či zkrácení dám. Můj pohled na věc se nezměnil. Nevidím důvod proč se rozhodnout jinak. Žádost tedy zamítám. 


Powered by LeoSight IFS
LT~22

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024

sKuffey

Registrován 4.5.2024