Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost.. o unban


Nixoqq

Hráč

15
17.12.2023 22:33

Zdravím všechny lidi kteří mají čas, nervy apod. Na to číst mojí žádost a hlavně @Puding.. Vím že už je to asi po 5x co si o unban žádám ale něco mě pořád nutí to dělat ta chuť si zaerpit znova na skimu mě prostě táhne k tomu abych si psal tu žádost i když vím že asi unban nedostanu tak alespoň zkrátit na 100 nebo 120 dní... Prostě mi to chybí... Nevím co dělat každý den si vyčítám že jsem něco takového udělal.. I když jsem podělal hodně věcí myslím si že si druhou šanci a moct si znovu brzo zaerpit na skimu zasloužím i když jsem udělal hodně chyb a věcí které se prostě nedělají tak ani nevíte jak mě to mrzí... Když sem to dělal nevěděl sem co mě čeká a jaké budou následky.. A prostě mi to nedá pořád to psát.. I když se to asi nestane tak mi to za zkoušku stojí.. Tak prosím když budou ty Vánoce  tak prosím zda by nešlo něco vykouzlit.. Vím že si asi každej z vás řekne jakej jsem deme** apod. Ale prostě prosím vás byl bych vděčený moc.. Nevím co více napsat vždy jsem to psal dlouhé jako pohádku ale tak co už... Ještě bych chtěl dodat že pokud mi unban nebo zkrácení bude uděleno tak přísahám na vše dobré co mě v mém zatím krátkém životě potkalo že už nikdy nebudu dělat takové věci které jsem udělal. Prosím o trochu slitovaní... - Nixo 

18.12.2023 08:31, odstraněno 18.12.2023 12:39 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Zeintar

Hráč

49
18.12.2023 09:30

Čau, viz jak píše Trnass nademnou, akorát bych být tebou, si dal od toho skima pauzu, odreaguj se, není zdravý se ke skimu takhle stavět. Tímto co píšeš nás akorát přesvědčuješ, že by ti ještě delší pauza udělala lépe, protože i přesto že máš ban, tak jsi u toho skima nalepený a máš problém se odtrhnout. Dej tomu pár měsíců, najdi si mezitím jinou aktivitu, ideálně v reálném světě a pak si podej žádost o unban, ve které všem ukážeš, že máš priority srovnané a nestavíš skimo na první místo před vším ostatním. 

18.12.2023 11:41

Ahoj, už jsem ti ban zkrátila. Udělal jsi velkou koninu a myslím, že si zasloužíš odpykat si to celé.
Tudíž zamítám. Už si další žádost nepiš a přetrp to. Holt, když se chováš jako zmetek tak si to nese svoje následky.


Powered by LeoSight IFS
LT~42

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024

sKuffey

Registrován 4.5.2024