Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban | Skrátenie trestu


JackReacher

Hráč

7
22.12.2023 15:10

||Ahojte všetci, dňa 8. decembra 2023 som dostal ban za ´´TRASH RP, DM´´ v súvislosti s prestrelkou v SF pri moste. Vtedy som si neuvedomil, že to porušuje pravidlá a je zároveň non-RP správaním. Bol som hlúpy, pretože som už strávil niekoľko hodín na serveri, a spravil som takúto chybu. Predovšetkým by som chcel poďakovať Jackalovi za upozornenie na toto porušenie pravidiel. Bez neho by som nebol potrestaný a neuvedomil by som si, že toto nie je skutočné RP. Počas týchto dvoch týždňov som si uvedomil, prečo som dostal tento ban. Žiadam o unban alebo skrátenie trestu, pretože si myslím, že som sa dostatočne poučil a v oblasti RP som sa zlepšil.Plne chápem  SOVIETDOGove rozhodnutie že  takéto RP netoleruje, ale myslím si že 30 dní ban je trošku príliš, nemám až tak velkú historiu že by si sa musel obávať že toto spravím zas.||@SovietDog||

24.12.2023 14:41

Unban ani zkrácení nebude možné. Absolutně se mi nelíbí co ta skupinka dělala. Tomu bych ani neříkal RP, spíše random kropení. A jak už jsem říkal v předešlých žádostech, tak to nehodlám tolerovat a proto si to všichni odpykáte bez možnosti unbanu. Toď má poslední slova. Žádost zamítám. 


Powered by LeoSight IFS
LT~22

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024

sKuffey

Registrován 4.5.2024