Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

UNBAN


domicek14

Hráč

10
22.12.2023 21:20

zdravim nedavno jsem dostal ban za odpojeni rp chtel bych pozadat o unban z toho duvodu ze za mnou jela policije a prevratila se a neRPila to prevratila si auto zpatky a jela mam dokonce i clip tak bych chtel o nej zazadat nebo aspon o skraceni dekuji

Jablkoo

Hráč

35
23.12.2023 02:16, naposledy upraveno 23.12.2023 02:21 uživatelem Jablkoo

Ahoj, 

((Pokud je toto nadbytečné vyjadřování tak se předem omlouvám..))

Nyní k věci. Pokud vidíš někoho porušovat pravidla, neznamená, že ty pravidla budeš porušovat taktéž..

Měl by jsi se nad tím zamyslet a pokud chceš vážně zkrácení/ub [unban] tak by jsi si stou žádostí měl dát trošku více záležet, co ti můžu doporučit pokud nevíš jak to sepsat, můžeš se inspirovat ostatními žádosti o ub - [unban]/zkrácení.. 

A upřímně nemyslím, kouknu na hezkou žádost, zkopíruju ji a upravím ale inspiraci..

 

zde je znění pravidla č.8:

 

S přáním pěkného dne Jablkoo.

24.12.2023 10:51

Sice jsou Vánoce, ale tobě ten unban bohužel nebudu moct dát. Porušil si víc pravidel, než je zdrávo a ještě ses tu přiznal k dalšímu, které ale nemám podložené, takže máš jediné štěstí. Samozřejmě jestli máš nějaký klip kde něco někde porušil, tak mi to klidně pošli na DC. Po Vánocích se tím budu zabývat.

 

Holysek 🎄


Powered by LeoSight IFS
LT~34

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024

sKuffey

Registrován 4.5.2024