Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban | Permanent |


Kr1st0fz

Hráč

14
23.12.2023 16:50, naposledy upraveno 23.12.2023 16:51 uživatelem Kr1st0fz

Zdravím všetkých.

Od môjho permanentného banu už ubehla nejaká doba (konkr. dátum banu: 1.10.2022) -DM, nenahlášení porušení pravidel, pravidlo 0, troll. Popravde už si skoro vôbec nespomínam o čo šlo ale som si istý že som si ban zaslúžil. Koniec koncov si aj priznávam že neskôr sa moje RP ani vlastne nedalo nazvať Roleplayom. Uplynul nejaký čas a zaspomínal som si na dobu kedy som aktívne hrával a venoval sa tomu pomerne často. Písal som si s pár ľudmi zo skima jak sa majú, jak to ide a pod. zrazu som sa prichytil pri myšlienke... "aj by som si to skimo fakt zahral". Tak som premýšľal a premýšľal či tu žiadosť skúsiť alebo nie no a teraz som tu kedy to naozaj píšem. Dovolím si povedať že na skime mám nejaký ten čas odohraný a niečo málo som už zažil, prvotne to bola pre mňa len hra ktorú som si zapol večer ked bola nuda no neskôr ma to naozaj pohltilo. Za svoju bohatú históriu banov sa otvorene priznávam bol som tzv. recidivista no neskôr ked som začal rpit PSA a mal som v tej hre "dôležitejšiu" rolu som sa uvedomil začal všetko brať vážnejšie a bol opatrný čo sa týka pravidiel čo bolo aj podľa môjho názoru dosť vidno, dávalo mi to takú motiváciu ked som sa pozrel do /history  a videl jak som sa polepšil,  mal s viacerími dobré vzťahy a podobne. No po konci policajnej kariéri  som sa začal napájať menej a menej a k tomu viedlo aj moje správanie kedy som si už ani moc neuvedomoval čo som robil. Svoje chyby som si plne uvedomil a za svoje správanie sa ospravedľnujem preto ak by to bolo možné by som rád zavítal naspäť a znovu sa počas takéhoto ikonického vianočného času vrátil k Roleplayu. Predom dakujem za dočítanie a prehodnotenie mojej žiadosti.  Ban mi bol udelený administrátorom @Dzardys.

S pozdravom Kr1st0fz.

23.12.2023 18:12

Je tomu více než rok a já ti budu věřit, že ses poučil a že se obdobného jednání z tvé strany už nedočkáme. Přesto si na tebe dáme pozor, doporučuji se vyhnout porušování pravidel! Můžeš do hry.


Powered by LeoSight IFS
LT~34

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
Samuelko123

Registrován 5.5.2024

DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024