Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban ,případné zkrácení banu / Holysek


DejviiX

Hráč

8
24.12.2023 11:37

Ahoj bando,ano zase tu jsem po nějaké době,nečekal jsem že ten bude tak rychle,podle mého i bezdůvodně.

Když jsem tedy dostal Unban té permy čekal jsem že bude vše v pořádku,ale podle holýska tak asi nebylo.

 

Ban jsem dostal :

Za údajný trashRP : kdy jsem odpoledne vyjížděl z benzínky v MG. Rozjízděl jsem se tak na 70km/h a naproti mě vyjelo auto,které mi šlo přímo na předek a já se s ním srazil.Bylo mi trapné psát při takovéhle rychlosti že pásy se zařízli a myslel jsem si že budu muset zarpit o něco větší injuries a tak jsem zarpil že jsem se praštil do hlavy volantem.Nevědel jsem že tam je pravidlo toho že když mám pás tak není šance se bouchnout.Jo vím mám už něco narpéno. Ale nemám potřebu dělat blbosti abych dostal opět PB.Mohl jsem si to taky domyslet,ale nějak jsem nedomyslel.

Snad se najdé nějaké řešení, a předem děkuji za odpověd

Hezké prožití vánoc a nového roku přeji všem hráčům a A Teamu.

24.12.2023 11:46, odstraněno 24.12.2023 11:50 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
28.12.2023 17:14

Sám sis v žádosti odpověděl za co máš ban. Za bouchnutí se do hlavy, když máš pás. Psal sis žádost, když si už měl dávno unban, takže tak. Pokud si žádáš pouze o vysvětlení, tak to ti poskytnu úplně stejné, jako si psal do žádosti. ZaRPil si, že ses bouchl do hlavy při zapnutém pásu. Uzamykám.


Powered by LeoSight IFS
LT~23

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024

sKuffey

Registrován 4.5.2024