Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žadost o zkrácení banu...


craftingclone

Hráč

14
24.12.2023 14:54

zdravím všechny členy/hráče kteří se dívají na tuto žádost o zkrácení banu.

od mého banu uběhlo plus minus 70 dní a začal jsem se nějak pozastavovat nad mim banem mam tam přesněji, Metagaming, A2A, arogance vůči členovi AT, historie (730 dní), vše co je v tom banu respektuji, kromě *arogance vůči členovi AT*
pokud si to někdo vzal nějak špatně ale...nemyslel jsem to jinak špatně, spolupracoval a dostal jsem 730 dní..vím že tohle nemá nějak moc velkou cenu, jelikož jsem udělal dost závažný přestupek a porušil jsem docela dost pravidel serveru,
ale já osobně si myslím že si nezasloužím něco co jsem já osobně neudělal, přesněji - *arogance vůči členovi AT* ( zřejmně mi někdo psal na učet který založil @neznamy#7807 a boužel jsem neměl možnost vidět kdo mi tam piše),
každopadně, nechci se totálně vykroutit z tohodle problemu ale, nezasloužil jsem si odznak v značce *arogance vůči členovi AT*,

tohle osobně sepisuji já Zerro, a spousta lidí mi říkalo že jsem si tuhle věc nezasloužil.

 

24.12.2023 15:45
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
28.12.2023 12:42

Takže tohle definitivně není tvůj účet:

a jedná se pouze o "tvůj účet, který ti někdo založil, a ty jsi neměl možnost vidět, co ti tam kdo píše" -> cože?


Powered by LeoSight IFS
LT~23

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024

sKuffey

Registrován 4.5.2024