Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o Unban


neznamy#9198

Smazaný účet

13
24.12.2023 22:49, naposledy upraveno 29.12.2023 17:39 uživatelem neznamy#9198

Zdravím a přeji krásný štědrý den jak adminům tak komunitě

Dnešním dnem bych chtěl požádat o unban za porušení pravidel - Masivní porušení pravidla 5. (hra bez RP prvků, porušení zdravého rozumu, narušení herního zažitku ostatním - Pravidlo 0.) na 100 dní, který mi udělil admin @Pakandza

Chtěl bych teda znova srhnout jak jsem se z mého pohledu dostal k té akci, která probíhala v Palominu.

Začalo to vlastně tím že jsem se nějak dohodli přes vysílačku a měli jsi dát dvě osoby sraz (jedna od nás a jedna z druhé strany)
Následně jak osoba od nás zkontaktovala druhou stranu a nějak jsi domluvili stretko v Palominu.
Chvíli teda nikdo nepřijel jenom se kolem motali nějaké auta a následně přijelo vozidlo, které začalo po chvíli střílet na naší osobu, kterou jsme měli ochraňovat, kdyby se něco pokazilo.
Potom začala střelba jak proti druhé straně, tak po chvíli i po PSA kteří přijeli, protože jim to hlásilo střelbu.

Následně po přestřelce s psa, která skončila  jsem odjel z palomina a po chvilce jsem to odpojil.

 

 

 

Pak jsi zde na asiprovu předešlou žádost napsal že tě zaráží jak v klidu střílíme a je nám to jedno a že hned o kousek vedle mohou přijet hlídky

Jedno nám to rozhodně nebylo, ale nebylo moc možnost kam je zavolat z toho důvodu že jsme věděli že by druhá strana nikam jinam nepřijela kdyby se jednalo například o lokaci v LS nebo v LV a k těm hlídkám mi to příjde jako IC věc a ano souhlasím s tebou že vedle mohli být hlídky ale tím by to bylo horší pro nás protože by nám hrozilo větší riziko že nás PSA dopadne.

 

A u mé žádosti jsi napsal že by byla šance, že by jsme se mohli vrátit na skimo i v průběhu prosince

Tak touhle žádosti by jsem se teda rád zeptal jak to teda vidíš s návratem a jak ses celkově rozhodl, ještě jednou díky za přečtení a přeji hezký zbytek večera.

 

 

2.1.2024 14:10

Ahoj, zkrátím ti to teď na 14 dní a budeš to mít teda o pár dní kratší než původní trest.


Powered by LeoSight IFS
LT~41

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4873 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
misatorcz

150Kč včera v 16:20

MartasHyper

60Kč včera v 16:20

dikobras

10Kč včera v 16:19

Nejnovější uživatelé
JamesUnpak

Registrován 5.5.2024

TomasJedno

Registrován 5.5.2024

Samuelko123

Registrován 5.5.2024