LeoSight.cz

Žiadosť o unban/skrátenie


Lofanek

Hráč

32
27.12.2023 20:18, naposledy upraveno 20.1.2024 20:10 uživatelem Lofanek

Caute kamosi,

tak dva roky dozadu som dostal permaban, kvoli mojim pubertalnym prejavom a kvoli nezmyselnemu RP. Pisal som priblizne rok dozadu prvu ziadost o unban ale akosi som sa nedockal odpovede, tak to skusam druhykrat. Myslim si, ze presla dostatocne dlha doba.

Boli sme parta hracov, ktora poslednu dobu rpila, uprimne, trash. Netykalo sa to len RP, ale nasa sikana presahovala aj na discord, popripade teamspeak. Ban som dostal za pravidlo 0, ktore vseobecne pojednava o zneprijemnovani hry dalsim hracom. Suhlasim s trestom a som si vedomy toho, co som spravil. 

Na tomto portali som od roku 2018 kde som zacinal na vtedajsom Anteros-e, dalej som zastaval poziciu administratora na Artheone a terajsom Skime, ale kvoli sporom a porusovaniu internych pravidiel som prisiel o tuto poziciu. Chcel by som sa ospravedlnit vsetkym administratorom a hracom, ktorym som mojim arogantnym chovanim zneprijemnil hranie. Dovolim si tvrdit, ze za tie roky som si vstupil do svedomia a nemam za potrebu nadalej vyvolavat zbytocne konflikty.

Ziadost podavam kvoli tomu, ze by som sa rad z nostalgie vratil a uzil si stare dobre RP. Samozrejme v ramci pravidiel. Na portali som spoznal kopu skvelych ludi, s ktorymi som napriek banu stale v kontakte a prave kvoli nim ma to stale sem taha.

Dakujem za odpoved a zelam pekne sviatky 

@Rataj

Lofanek

Hráč

32
28.1.2024 16:46

Ahoj @Rataj

viem že teraz pravdepodobne porušujem pravidlo double postingu, viem že máš toho veľa, viem že som otravný a nie, nie som netrpezlivý.

Lenže,

toto je už druhá žiadosť o unban za posledné dva roky. Na prvú sa behom štyroch mesiacov nevedel nikto kompetentný vyjadriť, v poriadku, počkal som rok a som tu zase s ďalším pokusom. No, ale dostávame sa do rovnakej situácie kedy prešiel mesiac po podaní a ja stále neviem na čom som.
Za normálnych okolností by som čakal, pretože ja veľmi dobre viem akú pozíciu zastávaš v komunite a koľko máš povinností, lenže naozaj sa nejedná o niekoľko týždňovú záležitosť, ale niekoľko mesačnú, možno ročnú. 
Neber to prosím ťa ako kritiku alebo útok na teba, len naozaj by ma už po tej dlhej dobe zaujímalo, na čom som.

Ďakujem ti

28.1.2024 17:13


Powered by LeoSight IFS
LT~55