Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Žádost o propuštění na kauci


ScruffyXd

Hráč

24
27.12.2023 21:03, naposledy upraveno 27.12.2023 21:18 uživatelem ScruffyXd

Podatel: Steve Duck - Dopis ze státní věznice.

Věc: Propuštění na kauci dle [16/2020] Zákon o výkonu trestu odnětí svobody odstavec 3.


Odůvodnění: "Obsah dopisu" Podavatel: Steve Duck.

Místo výkonu trestu: Státní věznice Las Payasadas.

Duvod umístění:1) Účast na organizované zločinecké skupině (§49 čl. 7 zákona č. 14/2020 Sb.)

2) Neoznámení trestného činu (§77 čl. 8 zákona č. 14/2020 Sb.)

Podnět: Vážený soude. Sem si vědom svých prohřešků,a lituji jich. Nadevše sem se snažil vést řádný život,i jakožto člen advokátní komory. Ovšem sem se nechal zlákat svým bratrem,a napáchal pro komunitu a stát jisté škody. Svého činění lituji z hlouby svého srdce,a věřím že tato zkušenost mě dozajisté napravila. Jelikož sem se dozvěděl skutečnost,že moje žena je těhotná,a já budu otec,tak bych vás chtěl požádat o šanci,vést spořádaný život se svojí rodinou,a zároveň o šanci se kompenzovat u komunity ve které sem napáchal škody. Chtěl bych tímto požádat o propuštění na kauci s podmínkou.

Podepsán Steve Duck.

 


Záměr: Propuštění na kauci s podmínkou.

Přílohy: "Dopis podepsaný vězněm,se souhlasem ředitele věznice".

31.12.2023 16:31

Adresát: Steve Duck
Věc: Odpověď na podnět


Vážený podateli,

děkujeme za zaslání tohoto podnětu. Na základě dodaných argumentů a po vyhodnocení Vaší trestní minulosti jsme došli k závěru, že Vaší žádosti nevyhovíme.

S pozdravem

JUDr. Alexander Levin, Ph.D.
soudce Vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~33