Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

ban neprávom


Memphis

Hráč

5
31.12.2023 01:56, naposledy upraveno 31.12.2023 01:59 uživatelem Memphis

Takže, aby som sa vyjadril k situácií.

Bolo cca 1:30 keď sme sa rozhodli že vykradneme banku. dohodli sme plán a začali sme. V banke som mal dokopy 6 rukojemníkov z toho 2 len tak ušli čo je dosť zaujímavé ale budiš nechajme to tak.

Pokračoval som vo vykrádaní nechodili žiadne PSA, keď už som šiel vyniesť posledné 3 vrecia von tak som počul ako prichádza jedno PSA auto. Tu to začalo. Vyšiel som zo safu a zrazu tam bol pán strážnik v strede banky akoby nič. Rozhodol sa ma streliť s brokovnicou čo následne aj spravil, tu som si povedal že gg koniec dohral som .Pán tam ale mal nabité gumené náboje (usúdil som tak podľa toho že mu ubral tak 3HP).Tak som sa postavil a kým ku mne pribehol som ho strelil .Nastúpil som do auta a dal sa rýchlo na útek. Už počas jazdy som si RPil aspoň nejaké INJ keďže som nevedel či tam mal broky alebo gumené náboje. RPil som ich za jazdy už preto aby z toho nebol problém ale ako vidím tak @Dzardys si to asi nevšimol neviem. Ďalej sa chcem vyjádriť k tomu policajtovi čo tam prišiel. Vykráda sa banka a on len tak vošiel dnu na istotu. Bol ešte k tomu sám. Už 2. krát sa mi stalo že som dostal ban pri banke kvôli PSA ktorý buď spravili chybu (Andrew Rock čakal pri NPC,a teraz hrdinský PSA ktorý vošiel do banky len tak). Keby nejak oklamem script alebo niečo ale normalne som sa postavil bez toho aby som sa dotkol klávesnice a policajt kukal na mňa ako puk tak som vytiahol glock. A podotýkam mal som na sebe full gear ochranných prvkov (vesta,helma,maska). Takže pochybujem že mi ten gumený náboj niečo spraví

 

 

31.12.2023 02:03

Ale vždyť ty jsi ani hráče nenechal nic zaRPit a hned jsi po něm začal střílet. Já nevím, proč, když sám víš, že neumíš pořádně RPit, se věnuješ tomu ilegálu, namísto toho, abys dělal takové RP, které tě v mechanikách a schopnostech vzdělá. Vždyť se na to podívej, to je ostuda, ty beanbagy jsou podle tebe v levandulí, že na ně nikterak nereaguješ? A tvé RP počas jízdy? Krvácí z ramene, no výborný. Beanbagy tě trefily minimálně do paží, od toho by se mělo odvíjet adekvátní RP. Co se však stalo? Nic.

VIDEO

Memphis

Hráč

5
31.12.2023 02:15, naposledy upraveno 31.12.2023 02:18 uživatelem Memphis

On v prvom rade vošiel do banky len tak a sám keď mu bola ohlásená ozbrojená lúpež. Keď mám na sebe heavy vestu tak si myslím že minimálne 80% impaktu to odrazí. Zase keby mam tú light tak nepoviem pol slova. A kde je fear od toho policajta? Na istotu tam vbehol že som tam sám. Ja som si inj robil v safehouse ale v moment keď sme to začali RPiť som dostal ban. (viď screen) Akurát ma spoločník išiel ošetriť a ja som si prepisoval status. PSA sa sami ohŕňajú tým že si inj RPia až po akcii. Ja som už počas tej cesty narýchlo niečo napísal. A nemohol som sa len tak odstaviť a 2 minuty tam vypisovať status bol som asi 50metrov od garáže kde sme to začali RPiť. A keď si priznal že tam mal len gumené tak som mal RPiť akože čo...."modrina na pleci". V scripte sami máte na koľko ma to položí. Vstal som a strelil ho. Pochybujem že ta gumený náboj (áno aj z 2metrov) hodí na zem tak že spravíš pomaly salto. Viď video: https://youtu.be/a94n3wD0Qqo?si=7TIvam4JCUMTsWr2 čas 5:10 a podotýkam pán nemal na sebe žiadny ochranný prvok. Takže vzhľadom na video by som ani inj rpiť nemal ale bal som sa ze mal ostre len ma zle trafil. Lenže som rovno dostal ban a neprebehla diskusia

31.12.2023 02:20

Pravidlo 8.

Pravidlo 13.

To upřímně dokoukávat nebudu, očekávám podobnou argumentaci jako když někdo pošle jak A8 jezdí po poli 200 a hráč se vymlouvá, že to není nonRP driving, protože to viděl na videu na YouTube. Já stále čekám na předmětnou argumentaci.

Memphis

Hráč

5
31.12.2023 02:25, naposledy upraveno 31.12.2023 02:33 uživatelem Memphis

Pravidlo 8? Som mal ostať stáť na mieste a čakať 15 minút v banke? Policajt vošiel do banky začal strielať prvý tak som mu streľbu opätoval.

 

 

A pravidlo 13? Čo by mi pomohlo /do mal som na sebe fullGear. Keby na sebe nemam nič tak si ani /do nedávam a ostanem ležať. Máte tam jasne napísane že ide o stav postavy. Myslím že moja postava bola fyzicky aj psychycky pripravená že sa stane aj nevídané, a mala v sebe adrenalín takže by ani zásah 9mm nepocítila hneď.

A páči sa mi ako zabúdame na to že tam ten policajt vošiel len tak a nikto mu nič nepovedal.

 

A to video je jasný dôkaz že ešte hlavne keď mám full gear tak sa mi nemalo čo stať. A keď si pozriete video celé tak uvidíte s čím doňho strielali (,40mm) a on bol stále v pohybe. Jasné mohol byť sfetovaný alebo opitý. Ale stále mal na sebe len tričko a ja heavy vestu helmu a masku na tvári. 

To video je proste neprestrelný argument k celej situácii vzhľadom na všetko. Celé to pokazil člen PSA ktorý tam vošiel len tak a ani si nezobral poriadnu zbraň

31.12.2023 02:40

Požádej prosím některého z členů HT, aby s tebou prošel jednotlivá pravidla a pomohl ti je pochopit.

Pravidlo 8 - a řešíme tebe, ne policistu.

Videa z YouTubu nejsou žádný neprůstřelný argument, až ti pošlu video teroristů, kteří jdou vystřílet zástup civilistů, taky se budeš hájit tím, že o žádné DM nejde, protože IRL se to taktéž děje?

Konverzace zaostává, točíme se v kruzích. Požádej některého člena z HT o výpomoc s pravidly, až tomu tak učiníš a člen HT mi o tom dá vědět, setkáme se u další žádosti, kterou si podáš. Tuto zamítám pro absenci pádných argumentů.


Powered by LeoSight IFS
LT~51

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024

sKuffey

Registrován 4.5.2024