Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Zadost o unban


Djmodo666

Hráč

6
31.12.2023 16:25

Zdrravim. PRed chvili jsem dostal ban za odmitani RP. Rp byla takovy ze jsem stal na benzine v MG a nejaky 2 osoby me tam slovne napadali atp. pak se priblizili ke me a jelikoz jsem se citil ohrozeny tak jsem sedl do auta. čimž pro mě aktualni rp akce skoncila protoze jsem chtel tak či tak odjet a udelal bych to i IRL. jenze jak jsem odjizdel tak jsem musel na vteřinu AFK proto jsem zajel za benzinu vylezl z auta a sel jsem AFK do F10. Po navraceni z AFK jsem opet prijel na benzinu. Osoby ktere podali Report furt řešili ic v OOC a potom najednou prisli k memu autu a jedna osoba mi praštila IC do okna tak jsem se sebral a odjel což bych udelal taktéž i v realitě. Žádám tímto tedy o unban protoze nevidim duvod udeleni tohoto banu když jsem se jen IC vyhybal konfliktu ktery byl absolutne zbytecny. Doufam ze to pochopite. Dekuji. 

1.1.2024 14:24

Ke mně se dostal log, který jasně ukazuje, že si neodpovídal na jejich /do a to hned několikrát, takže to že bys to náhodou omylem nějakým způsobem přehlédl je blbost a ani to nemusíš zkoušet. Teď ses mi tady ještě k tomu přiznal k zero toleranci, protože si odjel a nedal si jim šanci ani na RP s tebou. Žádost o unban či zkrácení ti budu muset bohužel zamítnout.


Powered by LeoSight IFS
LT~23

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024

sKuffey

Registrován 4.5.2024