Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadam o unban/vymazanie banu z histórii


Lemonko

Hráč

11
11.1.2024 13:17, naposledy upraveno 11.1.2024 15:55 uživatelem Lemonko

Dobrý deň, píšem túto žiadosť pretože každým banom sa mi zvyšuje dĺžka ďalšieho banu.

Vzhľadom k tomu, že PSA príslušník nebol v RP akcii zapojený od začiatku tak si dovoľujem povedať že nemá pravdu.

Totiž Elis nám veľmi pomáhala (Požičala Taser atd) a prišla sa pozrieť na to ako ju (Dom. Liugi) ide Wetson sa znovu posnažiť zbaliť. V čom prišla PSA a začali majáky hukať tak sme sa rozutekali (Ja+Wetson jedno auto, kamoš 2. auto a Elis 3. auto) a PSA si zobrali Elis. A keďže sme videli ako trpí nesprávny človek tak nám to nebolo jedno (ako Dominike Liugi) ale chceli sme na seba upútať pozornosť a porozprávať sa s nimi cez plot o tom že vlastne ona v tom prsty nemá čiže slová "Ona je nevinna, my sme vinní." Majú svoju RP logiku a túžbu po spravodlivosti. (keby tam plot nebol tak idu bezmyšlienkovite po nás)

Nehovoril som všetky tie slova iba pre Elis, hore na ďalších poschodiach bol aj ten náš kamoš čo ušiel a preto som chcel odlákať s tade aspoň jedného policajta aby mal väčšiu šancu na útek.

12.1.2024 11:38

Ahoj, v tomto se úplně neshodneme. Pokud by vám opravdu šlo o to, aby nezatkli nevinného člověka, mohli jste přes ten plot zahájit normální konverzaci s nějakými normálními argumenty. Místo toho přišlo akorát nesmyslné a provokativní pokřikování, které nemělo za účel situaci vysvětlit, nýbrž vyprovokovat a tím jste bohužel naplnili podstatu pravidla č. 30. Neberu vám, že jste nejspíš měli opravdu IC duvůd tam dojet a jednat, jen to jednání mělo vypadat kapku jinak. To jak celá situace nakonec dopadla je jen třešnička na dortu. 

Ještě dovol abych poznamenal, že historie trestů je jden z mnoha vstupů pro určování délky banu, takže nevěš hlavu. 

Tohle téma zamykám své jsem k tomu napsal, pokud nejsi s mým verdiktem spokojen, máš možnost se dovolávat u vyšších instancí. 


Powered by LeoSight IFS
LT~27