Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban/zkrácení ..


xdsamkoxd

Hráč

4
13.1.2024 20:10, naposledy upraveno 13.1.2024 23:48 uživatelem xdsamkoxd

Zdravím dostal sem ban za pravidlo čislo 1. a mixing a také metabaiting ban sem dostal před 10 dny zbývá eště 3 dny a 20 hodin. No jen sem se chtěl vyjádřit a zeptat no k mixingu to sem nezaznamenal nebo aspon nevím pokud sem mixoval protože si to už nepamatuji. No ale za pravidlo čislo 1 se hrozně omlouvam se v tu dobu sem byl naštvaný řekl sem jedno špatné slovo nevím co to bylo ale nebylo to jakoby něco sprostého byla to urážka dobrá příznávam to sem podělal a omlouvam se, velice mě to mrzí a chtěl by sem si už na skimu zahrát. Nejsem trpělivý ale pokud bych dostal zkrácení byl bych rád člověk se chybami učí, no k metabaitingu to o tom ani nevím a tak sem se tu šel zeptat hrozně se omlouvam za tu vulgaritu co se odehrálo mrzí mě to a rád bych to napravil určitě se omlouvam @Holysek za vulgaritu s tebou hrozně moc mě to mrzí jak se stala ta auto nehoda tak sem odjel a šel pro jiné auto a opravil sem si ho hned po té sem chtěl jet zpátky ale PSA mě zastavilo a všechno bylo jinak než se stalo poprosím o unban a nebo aspon o zkrácení omlouvám se jestli je nějaká gramatika špatně mam novou klávesnici a na klávesnici chybí pár tlačítek jak říkám z mé strany to je všechno hrozně se omlouvam a byl bych rad pokud byste mi odpustily blížim se k permě a o to fakt nestojím tak se chci omluvit holýskovi mrzí mě to za naše nedorozumění mějte se a krásný večer vám přeje samko ooc nick: xdsamkoxd <3

14.1.2024 13:25

Napiš mi na DC, kde to dořešíme. Uzamykám.


Powered by LeoSight IFS
LT~19