Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

POLICIE ČESKÉ REPUBLIKY; NÁBOROVÉ ŘÍZENÍ-04.09.2020/20.09.2020

1 2 3 4



MarkCZE

Hráč

17
14.9.2020 10:41

Životopisy prosím zasílejte strukturované v následující formě: Jmenuji se Mark Anthony je mi 26 let mám vystudovanou základní školu a TRIVIS- Střední škola veřejnoprávní Karlovy Vary. Dělal jsem rok u MP v Karlových Varech a teď dělám u HZS v Praze a chtěl bych dělat u PČR v Praze proto podávám tuhle přihlášku 

Jméno, příjmení a titul: Mark Anthony

Kontakt: 633 793

Datum narození: 4.12.1994

Místo trvalého pobytu: Praha

Místo narození: Karlovy Vary

Vaše nejvyšší dosažené vzdělání, kurzy: Střední škola TRIVIS- veřejnoprávní v Karlových Varech

Důvod proč se hlásíte: již od malička jsem chtěl být policista a doufal jsem že když se nastěhuju do Prahy tak budu mít možnost zatím jsem u HZS v Praze a od té doby co jsem se nastěhoval se snažím se přihlásit ale furt se mi to nedaří a teď když jsem viděl že je nábor tak to jdu zkusit a doufám že se mi to vydaří 

V jakém oddělení byste chtěl/a působit: Chtěl bych působit v SKPV nebo PMJ ale klidně by mi stačila i Dopravní policie

NejQer

Hráč

2
19.9.2020 11:53, naposledy upraveno 19.9.2020 13:24 uživatelem NejQer

Jméno, příjmení a titul: Adela Blahova bc

Kontakt: 377208

Datum narození: 7.3.1994

Místo trvalého pobytu: Praha (bydlím u kamaráda)

Místo narození: Odolena Voda, Česká Republika

Vaše nejvyšší dosažené vzdělání, kurzy: Vyšší odborná policejní škola + 3 měsíční kurz hasiče

Důvod proč se hlásíte: Jmenuji se Adela Blahova je mi 26 let. Narodila jsem se 7.3.1994 v malém městečku nedaleko Prahy. Už od mala jsem se chtěla stát policistkou. Můj strýc, který je policista mi o tom, vždy vyprávěl, jaká je to sranda, ale zároveň zodpovědnost. Strašně mě to fascinovalo, tudíž když jsem si měla vybrat kam bych chtěla na školu Policejní akademie byla jasná volba. Během studia jsem chodila na kurz střílení a sebeobrany. Poté co jsem odmaturovala, šla jsem na výší odmaturovala šla jsem na vyšší policejní školu, obor kriminalistika. Po té co jsem dodělala školu. Nastoupila jsem na ke státní polici města Prahy, kde jsem působila do nedávna cca 2-3 roky.

V jakém oddělení byste chtěl/a působit: OHS 

1 2 3 4


Powered by LeoSight IFS
LT~19

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo