Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban


Ondrej101

Hráč

3
25.1.2024 16:06

Zdravím

Chcel by som sa touto cestou úprimne ospravedlniť za svoje nevhodné správanie na vašom hernom serveri pred dvoma rokmi. Vtedy som bol v období puberty a bohužiaľ, moja nedostatočná zrelosť a nevedomosť ma viedli k neprimeraným konaniam.

Chcel by som prísť na server s kamošmi zahrať si vypnúť vychillovať a  zasmiať sa. Mám už aj ja sám nejaké tie povinnosti ale chcel by som si zahrať s kamarátmi.

Od tej doby som výrazne dospel a lepšie si uvedomujem konanie mojích činov a správanie medzi ľudmi. Snažím sa stále zlepšovať svoje správanie a byť pozitívnym človekom a byť lepším hráčom herných komunít. 

Rád by som sa znovu pripojil k vášmu serveru a ukázal, že som sa od vtedy zmenil a zlepšil. Rozumiem, ak bude potrebne dať mi nejaké obmedzenia alebo spectenie od adminov plne s tým súhlasím. 

Dúfam že tú šancu dostanem u vás a sľubujem že vás nesklamem. Chcel by som mať zasa možnosť si zahrať na najlepšiom CZ SK serveri. 

Prajem pekný zvyšok dňa.

Ondrej :)
 

26.1.2024 00:13

Ahoj,

vzhledem k tomu, že DnOndra již není členem AT, přebírám žádost já. To, zač jsi byl potrestán, je vcelku závažná situace, přesto beru ohled na skutečnost, že tomu je již dlouho. Proto jsem se rozhodl ti vyhovět a v tuto chvíli si již můžeš zahrát.


Powered by LeoSight IFS
LT~19