Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žádost o unban.


neznamy#13562

Smazaný účet

2
27.1.2024 14:08, naposledy upraveno 30.1.2024 18:10 uživatelem neznamy#13562

Dobrý den už je to 14 dní od mého banu za kompletní failRP celé postavy - po neúspěchu v PSA prakticky okamžitý přechod na ilegální RP (30 dní), k minulé žádosti se nechci vyjadřovat a byla to jen moje blbost než to udělat přes umělou inteligenci a svou chybu si zde přiznám možná kdybych si dal s tím práci dopadlo by to lépe.
No takže zde vše shrnu do hromady, co se stalo a co vedlo k banu, Jednoho dne jsem si dal žádost do PSA tam mě nakonec vzali poté to pokračovalo na ISAZ test ve kterém sem neuspěl a tam už přestala moje chuť eRPit  ale eště jsem měl 2 pokusy na ústní přezkoušení ve kterém jsem neuspěl poté byl můj konec v PSA a já si řekl že půjdu dělat ilegální RP ale což jsem si neuvědomil že při vstupu do PSA jsem si vytvořil nějaký ten lor a ze dne na den se přeci ze mě nemůže stát člověk který dosáhl velkého vzdělání v životě a šel po neúspěchu v PSA na ilegál což mi už po těch 14 dnech došlo a IC jsem vlastně neměl žádnou interakci aby se ze mě stal člověk který pojede v ilegálu takže už jen čistě na postavě George Grayson pojedu jen legální RP, chtěl bych se všem omluvit za veškeré potíže které moje chyby mohly a způsobili ostatním hráčům,  a chtěl bych požádat pana TM @Dzardys jak to semnou vidí a zda by mi dal unban nebo po případě nějaké menší zkrácení.

S pozdravem Starchy.

31.1.2024 23:30

Ahoj, můžeš do hry, děkuji za pochopení během řešení situace.


Powered by LeoSight IFS
LT~19