Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban.


marek123

Hráč

20
27.1.2024 19:27

Ahoj, právě tak před minutou jsem se chtěl připojit do hry, když najednou vidím ban na 14dní. Chtěl jsem se zeptat za co mi byl ban udělen, protože si nevybavuji že bych porušil pravidla. 

Předem díky za odpověď @Holysek

27.1.2024 20:04, naposledy upraveno 27.1.2024 20:05 uživatelem Jablkoo

Ahoj, ( nejspíše to bude nadbytečné vyjadřování.. a předem se omlouvám. )

Jde o to, že jsem nahlašoval nasprejované grafitty na budově sprunku v Montgomery, ty grafitty byli i v místě

kam by se člověk nedostal - střecha. Za toto ti byl udělen ban za PowerGaming.

A však konečné vyjádření není na mě avšak na Holyskovi který ti ban udělil.

Vysvětlení za co jsi ban dostal a počkej ještě na odpověď Holyska.

Přeji ti příjemný zbytek dne a s pozdravem, Jablkoo

 

 

marek123

Hráč

20
27.1.2024 20:19, naposledy upraveno 27.1.2024 22:02 uživatelem marek123

Ahoj, jsem rád že si odpověděl, ale nevidím žádný problém tam kde jsem sprejoval - střecha, místo kam se normálně dostaneš a tam kde se v klidu sprejovat dá. Jestli byl ban udělen za toto, tak s tím nesouhlasím. Jak už jsem psal normálně se tam na tu střechu dá dostat a sprejovat také, toto není žádný powergaming. A tímto žádám o unban a jestli si na banu trváš @Holysek tak bych alespoň si přál zkrácení.

marek123

Hráč

20
28.1.2024 15:57

Ještě tu chci ukázat, jak tam vylézt a proč si myslím že to není powergaming @Holysek

1 - Vylezl jsem na stříšku

2 - Vylezl jsem na tu rovnou střechu

3 - Vylezl jsem na střechu, kde jsem po té sprejoval

(kdybych měl video pošlu video, ale bohužel nemám.)

Na tu střechu se dá bez problému vylézt, proto nevidím nikde porušení pravidel (powergaming) 

Holysek udělil za tento příspěvek varování: Double post
28.1.2024 17:03

Jo, tak mi zašli na DC logy z té hodiny, potřebuji si něco ujasnit. Tady to zamykám, vyřešíme to stejně na DC.


Powered by LeoSight IFS
LT~41