Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Původní obyvatelstvo + lore církve


Reichard

Hráč

17
29.1.2024 23:17

Zdravím. Mám pár dotazů k reáliím Skima.

1) Má San Andreas nějaké původní obyvatelstvo? V žádném tématu jsem to nenašel. Co se s původními obyvateli případně stalo? Je možné je RPit?

2) Do budoucna bych chtěl založit a aktivně RPit pravoslavnou církev. V pravoslavném světě IRL existuje 17 autokefálních, víceméně rovnocenných církví, většinou podle národnostního klíče (Ruská PC, PC Ukrajiny, Srbská, Bulharská, Rumunská, Česká a Slovenská, Polská, Řecká etc.) v čele s patriarchou či metropolitou. Autonomii může udělit konstantinopolský patriarcha, zastávající jakousi symbolickou funkci prvního mezi rovnými. Bylo by možné RPit autokefální San Andreasskou Pravoslavnou církev s lorem, že patriarcha konstantinopolský tuto autokefalitu San Andreasanům v určitém bodě udělil? A pokud ano, můžu RPit i metropolitu San Andreasské církve, či potřebuji character pass?

30.1.2024 00:03

1) SA nemá v našem lore původní obyvatelstvo, které by zde bylo ještě před Španěli, viz. Španělská éra.

2) Nějakou takovou oficiální pozici ti asi nepovolíme ani normálně a ani s character passem, respektive neočekávej v tom nějakou podporu z naší strany, že budeme potvrzovat hráčům že jsi nějak oficiální představitel toho a toho. Na druhou stranu ti nic nebrání takovou církev zde založit nebo o sobě tvrdit, že jsi ten a ten. Náboženství je stejně záležitost víry a záleží čemu budou lidé věřit.

Reichard

Hráč

17
30.1.2024 00:07

Pardon, tu větu o neobydleném ostrově jsem z nějakého důvodu přehlédl. Děkuji za informaci.


Powered by LeoSight IFS
LT~34

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4873 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
misatorcz

150Kč včera v 16:20

MartasHyper

60Kč včera v 16:20

dikobras

10Kč včera v 16:19

Nejnovější uživatelé
JamesUnpak

Registrován 5.5.2024

TomasJedno

Registrován 5.5.2024

Samuelko123

Registrován 5.5.2024