Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o vysvětlení banu pro Phobiose.


2.2.2024 11:25

Ahoj, čau. 

Dnes ráno jsem obdržel následující ban: 

Nemám absolutní páru o tom, kde jsem tyto dvě pravidla porušil. Proto tedy žádám o vysvětlení tohoto Banu.

Pravidla se snažím dodržovat jak nejlépe to jde, proto netuším o porušení těchto dvou pravidel.

Popřípadě bych rád prodiskutoval porušení těchto pravidel s daným administrátorem.

Díky za přečtení. 

@Phobios

2.2.2024 12:28

Ahoj KupecSamo,

Svůj trest, stejně jako dalších osm zabanovaných jste obrdželi na základě videa, které se ke mě dostalo, kde vědomě porušujete pravidla ve chvíli, kdy se nenacházel žádný administrátor na serveru a mysleli jste si, že vám tato věc projde a nedojde se na to, bohužel pro vás se na to došlo.

Ban za injuries jsi obdržel poté co jsi seděl na korbě Raptoru a srazili jste ve v poměrně větší rychlosti s dalším autem a ty jsi nic nezaerpil, žádné zranění nic, mohl jsem přidat ještě powergaming, kvůli tomu, že se tvá postava držela korby jako přilepená.

K nonRP actingu, byl jsi společně s Asha Miyake na billboardu, kde jsi spadl a nic neerpil, chvíli jsi jen ležel, máš to započítané i k injuries, následně jsi se zvedl a šel tropit blbosti dál.

Ban je oprávněný unban ani zkrácení nečekej,

Měj se hezky.

 


Powered by LeoSight IFS
LT~23

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
AsiLucker

200Kč dnes v 11:29

Shawftty

87Kč dnes v 04:21

Shawftty

38Kč dnes v 04:16

Nejnovější uživatelé
Tomiooo

Registrován 29.4.2024

leonka231

Registrován 28.4.2024

BL4CKR0SE

Registrován 28.4.2024