Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Jména příjmení


Justin1

Hráč

5
2.2.2024 12:10, naposledy upraveno 5.2.2024 21:43 uživatelem Justin1

Podatel: Justin Warker

Věc: Milý soude, žádám o změnu jména a příjmení 


Odůvodnění: Jako malej jsem byl sirotek a byl jsem v sirotčinstvi, a cca v 16ti letech si mě adoptovali mladí partrneři a dali mi jméno Justin a příjmení jsem dostal jejich (Warker). Cca po 2 měsících měli bouračku a umřeli. Poté jsem byl vracen zpátky do sirotčince, od té doby mám jejich příjmení a zůstalo mi to jméno který mi dali.Od te doby mě už nikdo neadoptoval. Od té doby co umřeli mám jejich příjmení a jméno který mi dali a žádám o jiné  jméno a příjmení jelikož si myslím , že mám právo na jiné jméno a příjmení. 


Záměr: Chci dosáhnout toho, že budu mít jméno Justin  Walker 

 

Puding udělil za tento příspěvek varování: Edit příspěvku po více než patnácti minutách.
7.2.2024 13:36

Adresát: Justin Warker
Věc: Odpověď na podnět


Vážený podateli,

děkujeme za zaslání tohoto podnětu. Vaší žádosti však nemůžeme vyhovět, jelikož aktuální matriční systém způsobuje kolizi při shodných jménech občanů, proto zde není možno evidovat vícero občanů se shodným jménem.

S pozdravem

JUDr. Alexander Levin, Ph.D.
soudce Vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~20