Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

unban/zkracení


Tulen4762

Hráč

10
4.2.2024 08:52

ahojte všichny dne, 28.11.2023. Jsem dostal Permanentní Ban.

od: @SovietDog

duvod: Meta+Velmi Bohata Historie.

dukazy na udajnou metu:https://leosight.cz/logs/TFHaPeND19/2b05d5f2f9ae

vyjadření: Tak psal se den 25.11.2023. Kdy se stala na SF mýtnem Střelba mezi mnou a nejakou ilegalní skupinou,
celou dobu jsme volali na platforme ,,Discord,, kde je ta meta se ptate? mno.. Ve voice jsem řekl jestli to Evo je od nas což mi muj kolega odpovedel že ano.
Pak jsem se zeptal na vysílačku což vidíte v logach.. Že jestli to Evo je od nas. Tam mi odpovedeli, že ano pak jsme pokračovali tak že jsme nasedli k ním do auta
a pronasledovali jedno šede BMW M5 u SF mýtne jsem vyskočil a zerpil si nejake ty INJ, a pak v Evu ho furt pronasledovali až do Angel Pine, čoz tam mu dali pit
a spadl do vody, potom ho ješte ve vode rozstříleli.

historie: tak mam za sebou už 2x Permy 1x od dzardyse a další 1x SovietDog, a nejake bany.. což jsem nepočítal vím historii mam velkou
jak neco..

proč si žadam o unban či zkracení: kdy jsem dostal ban tak to byli 2mesice co jsem mel unban z Permanentního banu, od te doby jsem nasbíral 6x banu. neboli 5x jeden byl
prodloužení. Nechci se nejak tady vymlouvat žee typu ale za toto bych hned nemel dostat permu atd..

myslím si že perma je pravem. Udelal jsem chybu tak za ní taktež pikam což mi aspon ukazalo že volaní na discordu je špatne.


ve zkratce: chtel bych aspoň zkracení banu.. třeba na nejakou určenou dobu co da SovietDog. Skimo je server kde me to baví a hral jsem tam 24/7
dalo by se říct že to byla moje denní rutina přijít domu a jít na skimo, ne střílet ale erpit či vydelavat.

abych jsem se ješte vyjadřil tak jak jednou řekl dzardys:,,nikdy ses nezastavil za tech 429hodin a nechtel si erpit neco jineho než střilení.

tak abych jsem se vyjadřil nad tímto jsem se zastavil nekolikrat, a nekolikrat jsem taktež erpil takzvane SocialRP což me baví, ale
ta střelba u SF mýtne bylo spíš takove z sebeobrany.. Bych chtel dodat..

omluva: vím typicka omluva si říkate? ano bude to takova basic.. Tak chtel bych jsem se omluvit celemu AT co me museli cele dny řešit,
pak se chci omluvit RP hračum s kterema jsem erpil. Že jsem delal TrashRP nebo jsem je zklamal jako @Redrey uvedomuji si to až teď co jsem vše udelal špatne.
když jsem tam byl před tou přestřelkou tak jsem vubec nerozmyšlel nad svema činama a šel jsem do toho bezhlave jak by se řeklo..

kdybych dostal 3x šanci od SovietDoga byl bych moc už vdečnej a už bych na sve čini daval vetší pozor co delam co píšu OOC atd...

v zkratce, nebuďte jako ja a erpete normalne, a nedelejte kraviny. A nezklamte lidi jako ja.. Vím že mi muže říct SovietDog to že
už ti nemužeme veřit. To vas chapu asi bych taktež neveřil už takovemu človekovi.. Ale co se říka do třetice všeho dobreho.. chtel bych dostat tu 3x šanci a ukazat tedy co jsem sliboval.
Original RP či Social RP normalne.. moc bych byl rad za 3x šanci.. A zkusili mi ješte uveřit. Dekuji moc!

Jackal

VIP

46
4.2.2024 15:01

A proč se nepochlubíš i tím, jak jsi obcházel ban? Jak jsi psal, že si kdykoliv můžeš spoofnout serial a hrát dál? Že budeš cheatovat?

Oháníš se druhou, třetí, čtvrtou, pátou...šancí, ale přitom máš na svém kontě 48 banů, z toho 4 permabany, když pominu tu permu když jsi obcházel ban.

Zásadně nesouhlasím s unbanem, nezasloužíš si ho, na RP serveru nemáš co dělat. A nezapomeň mi zas psát nadávky do PMs, že jsem ti pokazil žádost o unban a podobně.

4.2.2024 16:19

Jak zde říká Jackal, někdo jako ty nepatří na RP server. Budu se sice opakovat ale šanci jsi měl více než dost. Ode mě žádnou další jíž nedostaneš. Zde jsi prostě skončil. Žádost opětovně zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~54