Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žádost UnBan


Prassat

Hráč

5
5.2.2024 18:16, naposledy upraveno 5.2.2024 18:18 uživatelem Prassat

Ahoj! Dne 28.1 mi byl udělen ban na 40 dní od @Puding za Non RP driving, injuries, odpojení z RP akce, historie. Sice to není dlouhá doba po mém banu ale uvědomil jsem si že jsem udělal prostě blbost. V ten den jsem neměl zrovna dobrou náladu a prostě jsem udělal to co jsem udělal. Vím že se to děje docela často ale ještě nikdy jsem si nežádal o unban jelikož jsem si vždy byl vědom toho co jsem udělal a nějak jsem po unbanu netoužil. Teď bych ten unban rád dostal jelikož mě Skimo opět začalo bavit. Týmto bych se celkově chtěl omluvit za mé nevhodné chování a za porušení všech pravidel. Nyní bych se zachoval o dost lépe a neudělal bych to co jsem udělal. Doufám že dostanu druhou šanci a ještě jednou se omlouvám za to co jsem provedl. Děkuji a přeji hezký zbytek dne.

5.2.2024 19:53

Ahoj, promyslela jsem si to a rozhodla jsem se, že ti tuhle žádost zamítnu.
Příště už nevymýšlej ptákoviny a rpi podle pravidel. Výsledek byl totiž stejný - tvůj char šel do vězení, ale musela jsem to za tebe odehrát já.


Powered by LeoSight IFS
LT~22

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Shawftty

87Kč dnes v 04:21

Shawftty

38Kč dnes v 04:16

stokly

50Kč včera v 23:47

Nejnovější uživatelé
Tomiooo

Registrován 29.4.2024

leonka231

Registrován 28.4.2024

BL4CKR0SE

Registrován 28.4.2024