Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban @magovec


5.2.2024 20:58, naposledy upraveno 7.2.2024 16:33 uživatelem Raketa0405

Zdravím všetkých pri obhajení môjho banu a žiadosti o skrátenie Banu.

Včera som dostal ban od Game Admina @magovec, Ban mi bol udelený za NonRP Inj,NonRP acting,Cop provoking


Nechcem túto žiadosť nijak roztahovať takže v krátkosti.

Čo sa Stalo v krátkosti pri situáci NonRP Inj:

Nasadol som k hráčovy @Cepicka s ktorým sme následne začali jazdiť po RC,Kde si PSA všimla vozidlo bez RZ a začala nás nahánaťwW. Po chvíľke sme sa ocitli v oblasti LS
kde nás začalo nahánať HSU a šoférovy bolo jasné že sa mu nedokáže startiť na asflatke, tak sa vodič vidal do Polnej cesty v LasColinas kde nás nechtiac
buchol do boku vozidla @Zeintar kde nás to poslalo do plotíku a oprelo o chatku. Následne sme chvílku počkali a následne sme pokračovali Ďalej v nahánačke.
Ano uznávam moje jednanie nebolo správne,Mal som si aj po odzajdze napísať inj a nijak neporušovať pravidla. Týmto sa ospravedľnujem všetkým pretože sa
situáci mala vyvíjať uplne inak.

Čo sa stalo pri situáci NonRp Acting:

Následne sa vodičovi poradilo újsť Policajtom, tak som mu ICly povedal nech to zaparkuje umňa na dielni. Vozidlo sme teda uschovali do dielne
, ja som dieľňu zamkol a postavili sme sa vonku pred ňu ako by sa nič nestalo. V tom strese a adrenalíne ma
nič nenapadlo zaerpiť. Uznávam je to len moja chyba, a beriem zaňu zodpovednosť.

Čo sa stalo pri situáci Cop provoking:

Ako som už spomínal, Nastupil som si do vozidla takže som sa stal spolučastníkom nahánačky a nechceného CopProvokingu,Taktiež som pri nahánačke kričal "Gas Gas Gas"
čož som nemal robiť, mal som byť rád že sa držím v sedačke. Uznávam svoju chybu a ospravedľnujem sa, budem sa vyvarovať všetkým situácim.

Týmto záverom by som sa chcel ospravedľniť všetkým ktorým som obmedzil v kvalitný RolePlay.

Prajem všetkým pekný deň.

S pozdravom Raketa0405🫡

8.2.2024 22:55

Zdravím tě,

Shrnu to velice rychle, stejně se k tobě jistě informace dostala od kolegy, se kterým jste ban dostali spolu. Chyby si vědom jsi, alespoň to tvrdíš. Už nechci vidět podobné RP, že se nudíte a budete ujíždět policejním jednotkám. Bohužel pro tebe, tobě ban zkrátím na 5 dnů. Historii máš několikrát větší, než kolega, a jsi určitě kontroverznější v komunitě. Být tebou, tak bych na sebe netahal příliš pozornosti a zkrotil svoje chování na serveru.

S přáním pěkného večera,
magovec


Powered by LeoSight IFS
LT~36