Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Dostal jsem ban za DM žádám o unban


PartixOndrusak

Hráč

6
14.2.2024 19:02

Dostal jsem ban za DM a chci unban protože DM jsem nedělal a možná jsem rozbil raptora ale měl jsem velkej důvod https://leosight.cz/logs/J1UF0Fx6VE tady jsou logy z toho.

14.2.2024 19:18

Ahoj, projel jsem si ten kratičký log asi třikrát, ale nikde v něm nevidím vysvětlení ani důvod toho, proč si jinému hráči rozmlátil auto.

PartixOndrusak

Hráč

6
14.2.2024 20:08, naposledy upraveno 14.2.2024 20:13 uživatelem PartixOndrusak

rozbil jsem ho protože předtím mi ten člověk co má to auto rozbil uplně všechny auta a nedostal ban takže jsem chtěl oplatit ty rozbité auta jo a ještě důvod celou dobu nás fasuje a zapálil nám baraky a stalo se to tak tento týden a potvrdí ti to i Jirka Hroznovy, Filip Jiskra, Kuba Jiskra, David Modry

16.2.2024 21:32

Postava toho hráče s tím neměla absolutně nic společného. Prostě sis vybral nějaké random auto a rozmlátil ho. Ban už ti stejně vypršel, takže to tady zamykám. 


Powered by LeoSight IFS
LT~35