Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

jakoby vysvětlení banu


adagf

VIP

13
15.2.2024 20:05

chtěl by jsem podat vysvětlení důvod za ban...jakoby vše mám nahrané takže kdyžtak obhajení....

15.2.2024 20:15

jakoby čau, tak mi prosím tě jakoby pověz, proč jsi jakoby hráče jakoby zabil potom, co jsi ho jakoby okradl, jakoby.. je okradení jakoby důvod k vraždě jakoby?

adagf

VIP

13
15.2.2024 20:17, naposledy upraveno 15.2.2024 20:24 uživatelem adagf

nom.. jop nemůže mě nahlásit atd..a dělá to skoro každý a ban vyfasuju jen já :)a třeba v realitě se to nikdy nestalo? nebo nemůže stát? 

 

 

15.2.2024 20:32

Dělá to skoro každý je argumentační faul a s tím na mě nechoď. Až skoro každý půjde skákat z okna, taky se nepůjdeš přidat.

Nemůže tě nahlásit? Jako bych to četl v pravidle 19, že si postava po PK nepamatuje příčinu smrti. Tvá postava si přečetla pravidla serveru? Nebo zkrátka sázíme na stoprocentní jistotku, že bezvědomí = amnézie?

V realitě se to děje? Dobroš, v tom případě prosím o doložení logů RP vhodného svědomí, čili nějakého stihomamu po vraždě osoby, eventuálně podložené logy týkající se vybudování psychopatické osobnosti.

adagf

VIP

13
15.2.2024 20:36, naposledy upraveno 15.2.2024 20:38 uživatelem adagf

od kdy musíš mít na svojí povahu v rp logy? prostě to tak RPíš ne ?

nebo se zeptej kohokoliv dalšího na serveru jestli má logy k důvodu chování sve postavy.. xD

 

15.2.2024 20:43

Ačkoli nepřímo související, přesto opodstatněné vysvětlení toho, že tu žádné vraždící psychopaty po okradení mít nebudeme. S tím bych debatu uzavřel, vyvaruj se prosím RP "ilegálu" a projev špetku sebereflexe vůči své historii trestů.


Powered by LeoSight IFS
LT~76

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo