Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žiadosť o unPermaBAN


Alinko

Hráč

3
19.2.2024 14:50

Zdravím, dostal som permu asi pred rokom a niečo. Takže mi Skimo už nejakú dobu chýba. Už si nepamätám za čo to konkrétne bolo ani od koho ale myslím si že @Puding alebo @Dzardys.

Bohužiaľ už neviem za čo to bolo pretože to bolo rok a pár mesiacov dozadu ale viem že som Skimo nebral moc vážne a je mi to ľúto pretože mám chuť si Skimo zase zahrať znova a začať seriozne RPiť. Ak by som dostal unBan som si istý že by som si dával pozor na pravidlá serveru a bol by som opatrný v RP. Už nemám chuť si z toho robiť srandu a troliť to, mám chuť sa napojiť a zahrať si nejaké kvalitné RP s kamarátmi. Skúšal som iné MTA RP servery ale ani jeden nebol z ďaleka tak dobrý ako je Skimo. Osobne si myslím že som sa poučil a ospravedlňujem sa ak som niekomu kazil RP.

Viem že mám bohatú históriu a pochopím ak bude táto žiadosť zamietnutá ale bol by som rád ak by ste to zvážili. 

Ďakujem za odpoveď z pozdravom Alinko

21.2.2024 18:31

Historii máš obsáhlou, přesto ti radost učiním a trest ti zruším. Očekávám od tebe slušné mravy.


Powered by LeoSight IFS
LT~28