Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

😎S jakým hráčem si nejvíce užíváš RP? (neboli jaký hráč má podle tebe nejlepší RP)😎


27.2.2024 08:35

Zdravíčko, chtěl bych tady vytvořit nějakou diskuzi ohledně vztahů hráčů a samotné spokojenosti s jejich RP. Já osobně se potkal za ty dva-tři roky s hodně hráči kteří měli RP jakože "wow, smekám". Poslední dobou sem si oblíbil RP @Havliii , líbí se mi jak svoje postavy vizuálně popisuje, celkově jak se za postavy chová, s jakou přesností RPí. Je tu takových více hráčů, ale myslím si že za poslední dobu bych vybral právě jeho.

Jaký je tvůj hráč, který za poslední dobu má super RP?

27.2.2024 09:44, naposledy upraveno 27.2.2024 09:45 uživatelem Killer14

Fuha. Je dost lidí, se kterými rád RPím, ale aktivně to je tomu nejspíše u @Kolpanek @SovietDog a částečně @Reichard

27.2.2024 10:44, naposledy upraveno 27.2.2024 10:45 uživatelem Kolpanek

U mě to jsou jednoznačně hráči - @Killer14 , @Shade , @Bajaja . Mám sněmi nespočet vzpomínek na RP. Jejich RP je vždy na velice vysoké úrovni. Velice rád sněmi RPím. 🫡

27.2.2024 10:51, naposledy upraveno 27.2.2024 10:51 uživatelem Reichard

Kdo má nejlepší RP, je hodně složitá otázka a nedá se to moc měřit, záleží na způsobu pojetí - člověk, co popisuje detailně každou svou činnost? Člověk, jehož RP mi subjektivně vyhovuje? Člověk, co má nejoriginálnější koncepty postav? Autenticita character portrayingu? Správný character development?

Poslední bod posuzovat nemůžu, protože jsem tu moc krátko na to, abych znal vývoj konkrétních IC postav, ale ze subjektivního hlediska:

@Multis - tradiční parťák v RP už z dob SAMPu, který pro autenticitu svého RP dokonce přečetl celý Korán a celkově si vždy zjišťuje něco o kultuře svých postav. Těžko hledat na RP scéně většího znalce islámu.

@KaiserCrowley - opět tradiční spoluhráč už od roku 2014, kdy jsem s RP začínal. Hodně jsem s ním RPíval ilegální frakce, ať už italské, ruské či španělskomluvné mafie. Také to je velmi schopný RPer policie, oplývající dost silným taktickým i strategickým myšlením, což se hodí pro policii i pro mafii.

@Killer14 - s tím poslední dobou nejvíc aktivně RPím, v podstatě mě uvedl do IC světa Skima, ve kterém jsem se zpočátku ztrácel a jakožto nováček, co svými postavami a svým RP nešel moc s mainstreamem, jsem měl problém v komunitě nalézt své místo.

@JasonDark - na SAMPu dostal asi dvě nebo tři moje postavy na doživotí, hodně jsem si užíval jeho detektivní RP, které pak reflektoval ve svém příběhu. Mimochodem na Skimo mě přivedl on.

Je samozřejmě dost i jiných dobrých RPerů, ale ne všechny zatím znám, ne se všemi mám zkušenosti, případně dost lidí pro mě není nějak extra výrazných. Stále jsem v podstatě ještě docela nováček na Skimo.

27.2.2024 11:29, naposledy upraveno 29.2.2024 12:19 uživatelem Kokolino

Poslední dobou erpím hlavně s @Radekfil a @magovec pak tam je i @barty  @Mono @Papy hoši děkuji za rp ✌️😊

27.2.2024 11:54, odstraněno 27.2.2024 11:55 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
28.2.2024 00:40, naposledy upraveno 28.2.2024 00:40 uživatelem SovietDog

V poslední době to jest pouze @Killer14 se kterým se shledávám v RPčku, avšak kdybych měl jmenovat další je @Havliii či @KIK0

Shade

Hráč

49
28.2.2024 01:14, naposledy upraveno 28.2.2024 01:17 uživatelem Shade

Zdravíčko ve spolek. Abych zde uvedl lidi, se kterýma se mi prostě dobře Rpí. Je jich mnoho ale člověk, se kterým si to RP užívám na 100% je @P3P3G4D a taky @Holysek s ním si užívám občasné PSA Rp, kdy ta patrola je prostě víc v klidu a není to hrot. Samozřejmě musím poděkovat celému PSA Sboru, kde je prostě úžasná komunita lidí. Nesmím ale zapomenout na @Havliii a třeba také @Radekfil S ním je vždy v IC sranda! @Kolpanek na tebe zapomenout nemohu, jelikož s tebou se člověk v IC prostě nenudí. Díky za všechny zážitky v RP. No nic, nebudu tu psát slohovku o tom, s kým rád Rpím a ták. Mějte se rádi lidi, čůs!

28.2.2024 02:48

Není to tak, že bych dlouhodobě RPil s určitýma lidma, potkávám víceméně všelijaké hráče. Ať už ty lepší nebo ty horší. Většina, která mě potkala při silniční kontrole ví. Zmínil bych však nejspíše dva stejné lidi, co @Reichard, a to sice kromě něj samotného, s nimž RPím aspoň občasně již od roku 2014, tak právě třeba @Multis, kterého znám taktéž z jednoho jistého serveru, akorát v pozdějším roce spíše.

Kromě těchto nedokáži úplně jmenovat, jelikož moc neposuzuji nějaké mezistupně, nicméně od těchto dvou vám mohu zaručit, že lze očekávat kvalitní character development, lore a i slušnou slovní zásobu při užívání příkazů /me a /do, a tedy je s nimi radost RPit.

wantedd

Hráč

1
18.3.2024 11:58

Za me nejlepsi lidi z rp jsou bud to slavny mafian Essecker nebo RancoolCZ - Martina, dokazou se vzit tak moc do rp ze to neni mozny


Powered by LeoSight IFS
LT~92