Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žádost o unban od game admin magovec


27.2.2024 15:20, naposledy upraveno 27.2.2024 15:23 uživatelem Fifinoska

zdravím všechny, nechápu, proč jsem dostal ban za dm když jsem si to zarpil uplná blbost, pánovi v kamionu jsem do ooc jasně vysvětlil, že dostal pk tím že jsem zarpil źe jsem mu dal silou do spánku tím pádem jsem ho dostal do bezvédomí ale páán to neakceptoval tak jsem ho dokopal aby ho teda dostal... na to že pán ani nerpil napsal jsme /do upadl do bezvédomí? a on neopdověděl..... uplná blbost kde rpil pk? nikde já dostanu prvidlo 1 což chápu ale dm? to fakt? uplná blbost  na to že jsem si to zapril a dal mu pk ? no nic zkrátím to chtél pana/paní magovce poprosit o slitování a snížit mi trest... s pozdravem Westr

Streexy

Hráč

23
27.2.2024 15:40, naposledy upraveno 27.2.2024 15:41 uživatelem Streexy

Ahoj, zde máš screen přímo z logu, kde jsem ti na tvé /do odpověděl, nejspíš si jej přehlédl, jelikož jsem ti odpověděl přes /ado. 😀

27.2.2024 18:52

Zdravím tě,

Dopravní potyčka opravdu není něco, co by mělo končit usmrcením osoby. A už vůbec by to nemělo končit tím, že si vlastně uděláš zadní vrátka pravidly tak, aby si dotyčná osoba nic nemohla pamatovat. Takové praktiky zde už nějakou delší dobu neuznáváme. Zkrátka pokud chceš někoho napadat, ber za to následky, případně si vytvoř IC pojistku, že tě například nenahlásí. Slitování ode mne nečekej, v tomto případě už vůbec ne.

S přáním pěkného večera,
magovec


Powered by LeoSight IFS
LT~48