Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žadost o unban nebo zkracení banu od Dzardyse


Retrix

Hráč

6
27.2.2024 18:03

Zdravím vas všechny co si to budete číst chtěl bych se vyjadřit k banu co jsem dostal od @Dzardys  za to že jsem si vymělnil postavu při RP akci stím naprosto souhlasím ale mělo to taky dobrý duvod který ihned vysvětlim normalně jsem erpil a najednou jsem nemohl psat do IC chatu tak jsem si nejdřív chtěl dat relog což říkam že je blbost že by se to mohlo považovat za odpojení z RP akce což je ban podle pravidel Portalu Leosight a pravidel RP tak jsme si zkusil změnit postavu jesly mi to pude a když jsem se objevil jako za postavu chtěl jsem něco napsat a zmačkl jsem tlačítko na klavesnici a vypadalo to že jsem to udělal chvalně pak jsem to chtěl hned napsat přislušníkovi PSA že mi nešlo psat a přiletěl mi ban , ale než mi přiletěl Ban tak mi PSA do OOC chatu napsalo proč jsem si vyměnil postavu jenže jsme mu to nestačil napsat možná to bude vypadat jako výmluva každý si to muže pochomit podle sveho ,ale chtěl jsem jenom to vysvětlit což možná nebude k ničemu naprosto chapu jak zaragoval @Dzardys  tak by měl zaragovat každy admin když to vidi nebo by byl na to report jen říkam za sebe že je to i moje blbost takle to řešit tu věc ale to je jen na Dzaryse jak se k tomu vyjadří ban jsem dostal na 5dní a nese to taky ponaučení že se takle nemaj řešit situace děkuji za pozornost jesly si to někdo dočetl až jsem .

27.2.2024 22:22

Ahoj, historka solidní, určitě musím ocenit originalitu a přiznám se, že jsem se při čtení pousmál. Ale nemám parohy, tohle ti nebaštím.


Powered by LeoSight IFS
LT~20