Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban/skrátenie


Respect

Hráč

10
2.3.2024 04:31

Zdravím všetkých čitateľov, túto žiadosť píšem ako nádej o zrušenie/skrátenie môjho permabanu, ktorý je za chvíľu už aktívny takmer 2 roky. Ban bol udelený za "Nedostatečné injuries + historie", udelený od @SovietDog.

Keďže som si už jednu žiadosť podával pred približne rokom a štvrť, v ktorej som pokryl všetko potrebné, sa viac-menej nemám s čím veľmi obhájiť, než s tým, za čo ten ban pôvodne vôbec je.

Nie som si síce istý presne, ale povedal by som, že to všetko začalo tým, že sme uchádzali s nejakým dôvodom pred PSA hliadkami, medzitým čo nejaká ďalšia hliadka nám išla naproti a akonáhle sme ho predbehli tak dostal vodič lag a portnulo nás to späť do neho . Na videu to nikde nie je, najskôr ani nebolo, takže je mi jasné že tomu nikto neuverí, ale nijako viac sa obhájiť nemôžem, písal som to aj do oboch predchádzajúcich žiadostí čo som podával. Naháňačka skončila rovnako väzením, v ktorom som ten ban dostal.

Povedal by som že už odomna bolo dosť sľubovania a ospravedlňovania a to nebude mať na nikoho z admin teamu efekt, ale keďže už je to tak dlhá doba od udelenia, prečo si jednoducho nepovedať prečo nie a tú žiadosť neskúsiť podať. Históriu mám povedal by som dostatočne dlhú na to, aby sa nad unbanom muselo ťažko prihmúriť, ale polepšenie môžem pri bane maximálne sľubovať, pretože to na vlastné oči nepreukážem, kým k unbanu naozaj nedôjde.

Trúfnem si povedať že za ten čas mi nabehlo dosť rozumu na to, aby som na skime dokázal vydržať ako obyčajný neproblémový hráč. Bývalá banda je celá pobanovaná, ak by mi opäť pristál permaban, tak si chybu potom dokážem uznať ako svoju, nie pod vplyvom niekoho iného. Opäť ale, cez text to môže byť rovnako len na smiech.

Do finále by som nemal čo pridať viac, než ospravedlnenie celej komunite za škodu, ktorú som v minulosti so zlými rozhodnutiami spôsobil a obzvlášť admin teamu, ktorému som týmto akurát pridal zbytočné starosti a riešenia. Vďaka komukoľvek kto si toto prečítal do konca a prajem pekný zvyšok dňa, nech už je verdikt od Sovieta akýkoľvek.
Ďakujem.

2.3.2024 16:41, naposledy upraveno 2.3.2024 16:41 uživatelem SovietDog

Už z počátku říkám že žádný unban ani zkrácení nikdy nedostaneš. Ty a tvoje partička serveru pouze škodila. Zamítám


Powered by LeoSight IFS
LT~22

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
stokly

50Kč včera v 23:47

Dexyy

183Kč včera v 21:37

Reichard

170Kč včera v 15:01

Nejnovější uživatelé
Tomiooo

Registrován 29.4.2024

leonka231

Registrován 28.4.2024

BL4CKR0SE

Registrován 28.4.2024