Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unband (7dní)


MarkasLTP

Hráč

12
2.3.2024 10:39

Zdravím

Chtěl bych se omluvit za to že jsem včera večer porušil pravidla serveru konkrétně pravidla "Water evading" a porušení zdravého rozumu."

Upřímně nebudu tu nějak lhát ale v tu chvíli jsem úplně zapoměl že to pravidlo vůbec existuje.

A touto žádostí bych se chtěl omluvit AT a také PSA a hlavně panu Holyskovy který mě včera banoval za to že jsem jim znepříjemnil hru.

Teď bych chtěl popsat událost kdy se to stalo...

Začal jsem ujíždět složce PSA a náhle co jsem zastavil mě nenapadlo nic jiného než skočit do vody a náhle jsem se tam i utopil.

Mrzí mě že se to stalo a vzal jsem si z toho velké ponaučení, a chtěl bych vás poprosit o zrušení trestu.

Předem děkuji za odpověď a ještě jednou se omlouvám.

Hezký zbytek dne, a přeji hezký a pohodový víkend.

S pozdravem Martin.

 

2.3.2024 10:55

No, to už je možná i nějak lépe než přes ChatGPT, že ano? Podle tvé historie ses teda moc neponaučil, když jí vidím. Water evading i zdravý rozum už v historii máš a kdyby ses snad ponaučil, tak už ty pravidla neporušuješ, že? To co jsi předváděl včera a to co jsem na těch klipech viděl mi stačilo dost k tomu, abych ti ten týden dal. Upřímně tě do té hry nechci pustit po ani ne 24 hodinách a taky, že nepustím. Obávám se, že ses neponaučil a ty pravidla bys porušoval dál. Teď máš hezky týden na to si pořádně uvědomit jestli vůbec chceš kvalitně RPit a neporušovat pravidla a nebo dál kazit hru ostatním hráčům, kteří si chtějí v klidu zahrát. Žádost o unban či zkrácení ti zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~21

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
stokly

50Kč včera v 23:47

Dexyy

183Kč včera v 21:37

Reichard

170Kč včera v 15:01

Nejnovější uživatelé
leonka231

Registrován 28.4.2024

BL4CKR0SE

Registrován 28.4.2024

dadapatrasova

Registrován 27.4.2024