Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Ban za odpojení z RP akce.


Radyyym

Hráč

28
4.3.2024 09:35, naposledy upraveno 5.3.2024 20:28 uživatelem Radyyym

Dobrý den, Dobrý večer.
Dne 4.3 jsem dostal ban za odpojení z RP akce.

Co to bylo za RP akci?
Bylo to ujíždějí PSA kdy v mem autě bylo hromadu zbrani na převoz. Taktéž jsem ujížděl.

Co se stalo v dobu odpojeni?
Jak jsem ujížděl tak jsem naboural do lampy natož jsem zastavil a měli mě, jistě mohl jsem jet dale, ale v tu dobu na mě klepal děda tak jsem zašel dolu mu otevřít natož přišla i mamka ktera byla pod vlivem alkoholu řekla mi až to vypínám natož jsem ji neposlechl a hrál dale, ale na to vidim erorr a internet v čudu. Taktéž jsem psal do chatu že mi možná odpoji net.

Omlouvá PSA a sovětů že to musel řešit.
Omlouvám se že mi mamka odpojila net. Taktéž se omlouvam sovětů že to musel nějak řešit.


Loučím se s vámi a snad se na demnou smilujete a pochopíte. (Omlouvám se za chybný či hrudky)

Radyyym @SovietDog

6.3.2024 01:00

Při té skutečnosti že se tak skutečně stalo, tak i tak to budu muset zamítnout. Z důvodu jenž, které se staly, tak to mělo nějaký důsledek na IC svět a tam to nejde přehlídnout. Je mi líto, žádost zamítám. 


Powered by LeoSight IFS
LT~34

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Shawftty

87Kč dnes v 04:21

Shawftty

38Kč dnes v 04:16

stokly

50Kč včera v 23:47

Nejnovější uživatelé
Tomiooo

Registrován 29.4.2024

leonka231

Registrován 28.4.2024

BL4CKR0SE

Registrován 28.4.2024